Wpis z mikrobloga

@Wouowina: Ja również jestem rozczarowana szczególnie Kamilem,już pisałam poniżej jaki to hipokryta ,do tego słyszałam jego szyderę z Owsiaka i jego fury ,jakieś bzdury o prowizji 20 % dla organizatorów wośp, dosłownie on już myśli że jest Bogiem i planuje turne po Polsce a wynagrodzenie za to turne z tą cała Becią Kwiatek ustalili że będą zbierać na zrzuta.pl. M A S A K R A
@Allaska: odnosze wrazenie ze wy jak kogos sluchacie to wszystko bierzecie na serio. Kamil nie jest krystaliczny i tez mnie czasem wkurza ale ogladalam tego live i to co mowil o owsiaku i furze to byl zart odnoszacy sie do tego ze wciaz nie dali mu tego auta z wygranej. Jaja sobie poprostu robil. Ludzie za bardzo wszystko bierzecie na powaznie. Akurat kamil wspiera wosp, mial spotkania z organizatorami i wystawił
@deyna123: @Allaska: tak bardziej chodziło o rozczarowanie względem tego co mają do powiedzenia. Np lajfy u Wiktora są kompletnie bez ładu i składu, ludzie zadają ciagle pytania typu ile masz lat bo nie zapodaje żadnego tematu przewodniego. Kamil natomiast ciśnie tylko autopromocje i nie widać jego samego tylko aktorstwo. Powiem Wam ,ze byli teraz u mnie w mieście w knajpie do której mam z buta z 15 minut a nie
@deyna123: Cokolwiek nie powie czy nie napisze Kamil , jego fani zawsze go bronią i mówią że to jaja albo prowokacja,nawet jak on sam pisze na IG, że to co napisał żadną prowokacją nie jest.Ty też go głupio tłumaczysz bo nie wspominał tam o swoim aucie , którego nie dostał a raczej że bidons na chleb nie ma a organizatorzy wośp zgarniają 20 % ze zbiórek.Jprd są granice , pewnie wiele
@Allaska: ja go nie bronie poprostu z tonu ich rozmowy mozna wywnioskowac ze mowili to na zarty bo ja sama mam specyficzne poczucie humoru i potrafie poznac kiedy ktos sobie jaja robi a kiedy mowi na powaznie. A o aucie wspominal (ale nie doslownie) bo ogladalam tego live od poczatku do konca. A ze bidons na chleb nie ma? Nawet glupi by sie zorientowal ze sobie z tego zartuja bo przeciez
@deyna123: Ja chyba zacznę pisać dużymi literami,SĄ RZECZY Z KTÓRYCH NIE POWINNO SIĘ ŻARTOWAĆ, DLA MNIE TO np INFORMACJA O 20 % ZE ZBIÓREK dla organizatorów wośp.Jedni uwierzą , drudzy może nie , kogo to obchodzi czy to było na jaja czy nie?I zrozum ja przytaczam Kamila słowa ale nie wierzę we wszystko co mówi.Z drugą częścią Twojej wypowiedzi się zgadzam , miałam tak samo.
@Wouowina: no, Kamila się fajnie oglądało w programie. Poza nim to się tylko lansuje, a to mnie nie ciekawi. Co więcej, razem z Ewą robią clickbaity, strasznie im zależy na atencji. To już juszes jest bardziej zrównoważona.