Wpis z mikrobloga

Już od dłuższego czasu poza pojedynczymi wyjątkami nie czytam komentarzy i nie wchodzę w dyskusje na wykopie. Generalnie nie robię tego od czasu gdy zmarnowałen 40 minut na pisanie z typem który ogłosił że moje filmy są zakłamanymi manipulacjami a po licznych prośbach o przedstawienie argumentów innych niż "bo ja mam odmienną opinię" pokazał że artykuł w piśmie naukowym który podałem jako jedno ze źródeł, w swojej bibliografii miał link który był już nieaktywny.

Zdawałem sobie sprawę że była tu jakaś mała afera po tym jak wrzucałem znaleziska relacjonujące moją sprawę ze zniknięciem kanału na YouTube. Odpisałem kilka pojedynczych komentarzy w znaleziskach którze ewidentnie niezgodnie z prawdą zarzucały mi rzeczy które nie miały miejsca, ale ani nie czytałem wszystkiego co się wokół tego wydarzyło ani nie wchodziłem z nikim w szczególną dyskusję.

Dlatego tym bardziej się zdziwiłem że piszą do mnie ostatnio jakieś osoby zarzucające mi że sam ukryłem swój kanał żeby zrobić aferę na wykopie że mnie cenzurują i że nie chcę przedstawić dowodów że kanał faktycznie zniknął. Dlatego uprzejmie proszę, do posta załączam maila którym zgłosiłem ten problem do YouTube (uprzedzając pytania, tak to są sklejone screeny z rozmowy mailowej).

Co do zarzutów o "żalenia się o cenzurę" to pragnę przypomnieć, że w filmach którymi informowałem o problemie wyraźnie podkreślałem by NIE wyciągać pochopnych wniosków o cenzurze gdyż mogą być to po prostu problemy techniczne albo inny powód.
https://www.youtube.com/watch?v=pVKi2FvdjFQ

Po pobieżnym przejrzeniu pewnych komentarzy widzę też że powraca tu wątek jakobym miał "znać powód zniknięcia kanału, a i tak narzekać że YT nie chce podac mi informacji", na poparcie czego pokazuje się odpowiedć na mój wątek na forum pomocy YouTube: https://support.google.com/youtube/thread/21806249?hl=en
Jendak osobom stosującym ten zarzut umyka fakt, że odpowiedzi na tym forum udzielają inni UŻYTKOWNICY, a nie przedstawiciele YouTube oraz to że w kolejnym updacie sam poinformowałem o tym że na forum pomocy powiedziano mi że sprawa wygląda tak jakby ktoś włamał się na konto, ale support YT nie odpowiada na moje pytania czy mogą to potwierdzić.
https://youtu.be/uOfge-0mGbE?t=139

To samo dotyczy zarzutów jakobym nie miał ustawionego 2FA, pomimo tego że jeszcze przed nimi informowałem że oczywiście takowego używam.

Pozdrawiam i mam nadzieję że zaspokoiłem ciekawość.

#wojnaidei #afera #youtube

PS: Ten post ma raczej charakter oświadczenia i jeśli będzie pod nim kilkadziesią komentarzy to uprzedzam że też prawdopodobnie nie wszystkie przeczytam i nie odpiszę każdemu kto będzie coś ode mnie chciał. Zainteresowanych zapraszam do dyskusji między sobą.
wojna_idei - Już od dłuższego czasu poza pojedynczymi wyjątkami nie czytam komentarzy...

źródło: comment_K7uSHA3nKZ4r3CvO9nmG1Ht8Z48b3TNa.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
PPS:
Jak pewnie wiecie ostatecznie YT podał informację że na kanał się włamano i został mi on przywrócony. Nie widzę powodu by kwestionować że to właśnie to było powodem zniknięcia kanału, natomiast widzę problem w fakcie że musiałem czekać 2 tygodnie i zrobić aferę żeby tę informację dostać. (Zwłaszcza że gdy kilka miesięcy wcześniej włamano mi się na konto AdSense to potwierdzenie o tym od supporta udało mi się dostać kilka godzin
wojna_idei - PPS: 
Jak pewnie wiecie ostatecznie YT podał informację że na kanał się...

źródło: comment_GQu6GrG4ZozNtujFxyhISeUpDg2i8I48.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wojna_idei Wykop to w pewnej części osoby, do których nie docierają logiczne argumenty - ale nie jest to domeną tylko tego portalu, bo cały internet jest pełen takich osób. Szkoda na nich czasu.

Co do działania YouTube to mogę z własnego doświadczenia potwierdzić, że support nie działa tak jak powinien. Ostatnio mój kanał został zamknięty z powodu fałszywego zgłoszenia o prawa autorskie. Musiałem pisać roszczenie wzajemne do supporta YT, które zostało odrzucone
  • Odpowiedz
@wojna_idei: Zawsze tak było jest i będzie taka jest niestety esensia wykopu udają niewiadomo kogo i uważają ze w kupie ich nie ruszą. Można by wymieniać przykłady pewnych twórców którzy są niepochlebnie patrzeni przez część wykopu o ile rozumiem normalną krytykę i to że nie każdy z nich (chodzi o twórców) święty nie jest i czasem też przesadzają (nie będę mówił po ksywach czy nazwiskach niech każdy dowie się na swoją
  • Odpowiedz
@wojna_idei: Szymon ja tutaj Ci wierzę. Tylko właśnie mi chodzi, że niektórzy jak mówią winny się tłumaczy jak ktoś konkretnie wskazuje, że ktoś jest w błędzie to aż mnie ręka świerzbi XD

Poza tym ciekawi mnie jakie masz podejście do tego filmiku dotyczącego Jordana Peteresona, gdzie po prostu wtykane jest, że po prostu często się wypowiada i ma swoje jakieś teorie, które w sumie nie są w ogóle zbadane, a często
zdzisiu196 - @wojna_idei: Szymon ja tutaj Ci wierzę. Tylko właśnie mi chodzi, że niek...
  • Odpowiedz
@zdzisiu196:

Tak się składa że pod tym filmem był mój obszerny komentarz wytykający w nim liczne przekłamania oraz dłuższa wymiana zdań z autorem w której zapraszałem go na debatę w tym temacie, ale ten nie chciał się zgodzić. Ale teraz widzę że ich już nie ma. Ciekawe dlaczego.

Natomiast jeśli chodzi o krytykę Petersona, to oczywiście jest go za co krytykować. Polecam choćby jeden z moich starszych filmów:
wojna_idei - @zdzisiu196: 

Tak się składa że pod tym filmem był mój obszerny komen...
  • Odpowiedz
@wojna_idei: nie ma co się przejmować artpopami i innymi lewakami, którzy twierdzą, że prawaki manipulują, a pod swoim tagiem mają to samo, o co oskarżają innych ludzi.
  • Odpowiedz
@wojna_idei: skompromitowałeś się, krzyczałeś kłamstwa, szerzyłeś syndrom oblężonej twierdzy (tak ukochany przez grupy ludzi ze znanych środowisk), a teraz masz pretensje do innych? Drugi Chajzer się znalazł :)

Masz kanał na YT? Masz.
Ktoś cię zmusza, żebyś wszystko wrzucał na wykop? Nie.
  • Odpowiedz
@Bover: Dziwne porównanie do Chajzera. W szczególności, że @wojna_idei kiedykolwiek kogoś obraziła? Chyba na tyle społeczność wykopowiczów jest inteligenta, żeby wykopać wartościowe filmiki Szymona, a te które są klapą zakopać. Oglądając Szymona stwierdzam, że jest zdecydowanie bardziej wyrozumiały.
  • Odpowiedz
@zdzisiu196: po sugestii, że kanał usunięto ze względu na treści i wymaganiu od wykopków, żeby "nagłaśniać sprawę" - czyli de facto po ataku na YT w najtańszy i najbardziej prostacki sposób (który przy okazji pieści wszelkiej maści szurów), teraz pisze tłumaczenia z bólem dupy, że jego filmiki nie wchodzą na główną. Żenada.
  • Odpowiedz