Wpis z mikrobloga

@sawapawa: @rurkowiecglebinowy: słuchałem Rycha za małolata, teraz nie sprawdzam nawet tego co nagrywa, fanem nie jestem, ale tak czy inaczej ciężko mi przejść obok tych bzdur. Peja nagrał 'Anty Liroy' razem z Nagłym Atakiem Spawacza w 1995 roku, co odbiło się szerokim echem w Polsce, ale za tym nie poszły żadne wielkie sukcesy. Nagrywał, ale był typowo niszowym artystą. Wybił się w 2001 roku, rozpoznawalność przyniósł mu dokument Sylwestra Latkowskiego,
@rurkowiecglebinowy: a skąd się wziął tam Eldo, Pezet i cała reszta? Też atakowiali Liroya? Z ataków na kogo byli znani? Ten dokument był o rosnącym w siłę środowisku hip hopowym, muzyce z bloków i wystąpiła tam większość ludzi, którzy mieli już jakiś wkład w polską kulturę HH - w rap, break dance czy graffiii. Peja do tego czasu nagrał 4 rapowe albumy, był przede wszystkim znanym hip hopowcem. Ale hip hop
Ha tfu na patusa


@Szpeju: gdyby nie on i jego muza to bym teraz był patusem w dresie. Wyszedłem na ludzi tak jak on. Był dla mnie wzorem do naśladowania bo oboje wychodziliśmy z tego samego gówna. Podejrzewam, że takich jak ja, którym pomógł, jest więcej. Szanuję go za to, że nie został tam gdzie zaczynał. Nie pije 10 lat. Założył rodzinę. Udziela się charytatywnie. Ale Ty nie musisz za nim