Wpis z mikrobloga

Chciałbym spróbować #microdosing #lsd , ale szczerze mówiąc u mnie w mieście nie wiem gdzie kupić. Ktoś może mnie naprowadzić jak to załatwić jak się nie ma BTC? Wiem, że to nielegalne itp, ale jestem w sumie w kropce.
  • 18
@Luks_x: szklana buteleczka, nalewasz do niej powiedzmy 10ml wody demineralizowanej i wrzucasz tam kartonik 100ug. Zakręcasz, wstrząsasz kilka razy i czekasz kilka godzin, aż lsd przejdzie z papierka do wody. Gotowe. Potem tylko odmierzyć strzykawką 1ml i do buzi. W tym przykładzie 1ml odpowiada 10ug lsd, jeśli chcesz więcej to musisz po prostu odmierzyć odpowiednie proporcje, tak jak ci pasuje.
@Luks_x: raczej nie próbowałbym wrzucać do zwykłej. Musiałbyś na reddicie poczytać czy to coś zmienia aczkolwiek przyjęło się, że tylko destylowana, ewentualnie w alkoholu. Minerały w zwykłej wodzie podobno nie służą trwałości lsd. Pamiętaj też, że 1p jest trochę słabsze od zwykłego więc ustaw sobie wszystko tak żebyś brał chociaż te 15ug. Choć najlepiej po prostu eksperymentować i badać jakie dawki najlepiej działają.