Wpis z mikrobloga

@vinny dlaczego mnie zablokowales i nie moge odpowiadac w twoim wysrywie? odpowiem ci tutaj skoro nie chcesz zebym tam pisal: > To właśnie jest beta male shaming. To co chadowi ujdzie na sucho, beciakowi będzie wytykane cały czas. I pora się z tym pogodzić łykając #blackpill

Nigdy nie zaznacie takiego życia jak chad. Choćbyście nie wiem jak się starali tak jak Borixon, to dalej będziecie zakolakami ze spuchniętymi mordami. Julcie nigdy nie spojrzą na Borixona tak jak patrzą na ćpuna Belmondo z dobrego domu.


@Vinny: tylko borixon wyglada jak typowy wujek Mariusz, ktory dostal stanowisko w urzedzie w jakims miescie powiatowym i sie utyl bo przekroczyl magiczna bariere 35roku zycia po ktorym facetowi nie wolno o siebie dbac, i jego wyglad to tylko jego wina. nie widzisz jaka ma pucolowatą twarz? przeciez on ma spokojnie z 25 kilo nadwagi. nie widzisz jak jest ubrany? on caly czas chodzi ubrany jak pseudo gangster z blokow, ktory byl popularny w 2007 roku
#przegryw #rap #mobbyn #belmondo #borixon

https://www.wykop.pl/wpis/46753031/dzisiaj-po-przebudzeniu-przyszla-mi-do-glowy-pewna/164722317/#comment-164722317
  • 4