Wpis z mikrobloga

Jakaś dobra duszyczka posiada tutaj zegarek Daniela Wellingtona Classic na materiałowym pasku? Potrzebuje wiedzieć czy w razie jak ktoś ma chudy nadgarstek idzie jakoś technicznie skrócić długość tego paska żeby za bardzo nieestetycznie nie odstawał. Oczywiście nie chodzi mi tu o żadne ucinanie itp. Z góry dzięki za pomoc :)

#watchboners #zegarki #modameska #zegarkiboners
  • 17
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Słuchaj, albo chcesz pomóc, albo nie komentuj, bo ja dobrze wiem do czego pijesz. Zegarek nie jest dla mnie, ale nie zamierzam Ci się tłumaczyć po co i dla kogo. Oczekuję tylko odpowiedzi na zadanie powyżej pytanie. Głupiomądrych nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
@pikejzor nie wymagam żadnych twoich tłumaczeń bo przeznaczenie tej branzoletki mnie naprawdę nie interesuje, wyraziłem swoją opinie na temat tej marki bo mam do tego prawo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pikejzor: Pasek NATO można zawinąć na górnej szlufce i przełożyć końcówkę przez dolna. Zajrzyj na tag jak będzie kontrolę nadgarstków. Jak ktoś wrzuca zegarek na NATO, to zwykle jest zawinięty (ja mam dużą łapę, więc na mnie nie patrz, bo ja nie zawijam; nie mam czego :)).
  • Odpowiedz