Wpis z mikrobloga

Fakty nie pasują do światopoglądu? Tym gorzej dla faktów! Czyli #4konserwy zakopują znalezisko jako informacja nieprawdziwa gdzie kolejne badania pokazują że kobiety nie żałują aborcji.

Nie istnieje coś takiego jak syndrom poaborcyjny. To jest pseudonaukowe pojęcie używane przez konserwatystów do zastraszania kobiet i wywoływania moralnego wzburzenia wśród ludu.

Aborcja to bezpieczna, normalna procedura medyczna do której każda kobieta na świecie powinna mieć swobodny dostęp. Kobiety nie żałują swoich aborcji, nie zwiększa ona ryzyka chorób psychicznych. Nie dajmy sobie wmówić że powinnyśmy czuć ból, żal i smutek w sytuacji w której jej nie czujemy bo to jakiejś grupie wydaje się 'moralnie słuszne'.

#neuropa #bekazprawakow #feminizm
Pobierz Zgagulec - Fakty nie pasują do światopoglądu? Tym gorzej dla faktów! Czyli #4konserwy...
źródło: comment_URuC1ZBH7nQbqjDYxOEoIipk99K7lQbx.jpg
  • 79
@Zgagulec: ja myślę, że każda nowoczesna i postępowa kobieta, czyli taka, która się szanuje powinna:
1) mieć co najmniej 20 aborcji za sobą.
2) HIV i AIDS.
3) Być przeorana przez murzyna/ciapatego.
4) Raz w życiu być samotną matką (i nie wiedzieć kto jest ojcem).
5) Nie wyjść za mąż.
6) Zdradzać faceta z którym jest (najlepiej z kilkoma na raz).
7) Raz w życiu być w związku homoseksualnym.
8) W
Ja tam osobiście bardziej kojarzę sytuacje, do których by nie doszło gdyby był możliwy łatwy dostęp do aborcji (a lepiej - edukacji i antykoncepcji)


@mozgogrdyczka: Ty serio myślisz, że ludzie nie wiedzą, do czego służy prezerwatywa?

@wioslarz-umyslow: Autorem tego 'artykułu' jest David Reardon, teraz za wikipedią o nim

David C. Reardon is an American electrical engineer and anti-abortion activist. He is the founder of the Elliot Institute, an anti-abortion advocacy group,[1] and the author of a number of articles and books on abortion and mental health. Reardon was described in the New York Times Magazine as the "Moses" of the "post-abortion movement"


Nie jest to naukowiec tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Jestembogaty: myślę, że wiedzą, do czego służy, aczkolwiek z różnych powodów najwyraźniej zbyt rzadko po nie sięgają LUB nie umieją ich prawidłowo założyć LUB wybierają metody typu stosunek przerywany, bo im niewygodnie albo ogranicza ich doznania. Prezerwatywa ma wysoką skuteczność, ale nie 100%, tym bardziej, kiedy się jej nieprawidłowo używa, a uwierz mi, dużo ludzi tego nie ogarnia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zgagulec:
ABORCJA TAK:
*zagraża życiu matki
*gwałt
*rozpoznane wady genetyczne dziecka

ABORCJA NIE:
*własne widzimisie kobiety, że np jednak nie chce dziecka. W takiej sytuacji mężczyzna również powinien mieć prawo głosu, gdyż to jego dziecko.

Odnośnie aborcji płodu (wczesne stadia ciąży) nie mam zdania. Change my mind.
@Zgagulec: No jak widać nie jest to takie proste. Chcesz, żeby w przypadku, gdy kobieta jest #!$%@?ę**, ciąża nie zagraża jej zdrowiu od tak pozwolić zgodnie z literą prawa usunąć dziecko w powiedzmy 8 miesiącu ciąży, bo tak?! Chryste. Zwykłe morderstwo.
@PanMuchomorek: zgadzam się z Tobą mirasku w stu procentach, poszedłbym nawet dalej- jeśli mężczyzna ma widzimisie i nie chce dziecka, jedynie płacić alimenciory, a kobieta chce- myk z urzędu 15 dni w miesiącu ma full opiekę i do tego na 4.5 miesiąca nosi bobasa pod serduszkiem . życie bez aborcji dużo łatwiejsze problem polega na tym co zrobić jak facet trochę chce troche nie chce