Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 903
A tak wyglądał dzisiejszy #wypadek w #stalowawola #podkarpacie . 18-latek #!$%@?ł się w kiosk, zabił 85-latka, a 65-letnia kasjerka jest w ciężkim stanie. Nieoficjalne źródła podają, że jego ojczulek jest policjantem i to on jako pierwszy przyjechał na miejsce zdarzenia na osobiste wezwanie syna. Karetka podobno przyjechała po 25 minutach.
Ciekawe jak rozwinie się ta sprawa, bo już krążą plotki, że doszło do awarii pojazdu.
Niggalke - A tak wyglądał dzisiejszy #wypadek w #stalowawola #podkarpacie . 18-latek ...

źródło: comment_wnmTZFbDGJNWVqVKOCKH6zu5RdyuEtU5.gif

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
Prawo jazdy powinno być od 22 lat minimum


@niko444: rasowy debil przez te 4 lata nie zmądrzeje, jednak niestety zbyt wieku chłopakom palma bije w łeb jak tylko dostaną pierwsze auto, dopiero prawko odebrali a już za króla szos się uważają, nie wiem skąd to się bierze, niektórym testosteron mózg zalewa czy czy co
  • Odpowiedz
Różnie mogło być. Może faktycznie doszło do jakiejś awarii pojazdu, który miał aktualne badania techniczne i poruszał się z dopuszczalną prędkością? Lepiej nie wyrokować, bo los bywa przewrotny i każdemu z nas może się przytrafić taka tragedia.
  • Odpowiedz
Tatuś policjant to można latać po mieście 150.W naszym mieście tez jest taki synek tatusia.Samochód rozb


@lukasz050982: u mnie bylo to samo, do rowu się z pasażerem #!$%@?ł ale tatuś załatwił, nie wiem nawet czy zdarzenie zostalo odnotowane w ogóle, na szczęście potem mu chyba przeszło, z resztą tak jest na pewno wszędzie jak masz odpowiednią rodzinę to jesteś nietykalny na zadupiu
  • Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że on się ślizga bokiem z większą prędkością niż tam samochody jadą w tym samym kierunku. Ta "awaria" wygląda mi na "miszcza #!$%@? slalomem" między autami.
  • Odpowiedz
maksymalna moc auta które można prowadzić to 55KW na tonę


@D____d: 55KW = 75 KM
Cinquecento Sporting 1.1 miało 54 KM przy masie pojazdu 735 kg, czyli 73,5 KW na tonę (minimalnie mniej, niż proponujesz). I to autko potrafiło jechać prawie 170 km/h (dane z GPS) - owszem, rozpędzanie trochę trwało, ale takie 130 km/h to nie był jakiś problem. Zatem nawet 55KW na tonę pozwala szybko jechać.
  • Odpowiedz
@Niggalke:
Wg drogi hamowania, ten śmieć ludzki musiał zapieprzać tam powyżej 150km/h. Hamował już zanim wypadł z głównej jezdni, czyli śmieć mógł testować tam 200 km/h. I to jeszcze kalmotem, który miał niesymetrycznie działające hamulce.

Fakt, że śmieć ściągnął zaraz tatuśka-psa powinien być od razu okolicznością obciążającą.
  • Odpowiedz
już krążą plotki, że doszło do awarii pojazdu.


@Niggalke: Na moje oko problem z łącznikiem kierownicy.

Tym, który łączy kierownicę z siedzeniem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@JanekKraweznik:
Mówisz sworzeń puścił? Tak retorycznie tylko zapytam - czy hamulce też wtedy przestają działać?
Na filmie widać, jak jadąc troszkę bokiem nadal wyprzedza inne pojazdy. Gdyby hamulec nie działał, tak właśnie to powinno wyglądać. Oczywiście mogło być ślisko, jak jest ślisko to istotnie hamulec może nic nie dawać. Podobnie jak kierownica. Przy pewnej prędkości, rzecz jasna. Patrzę sobie na ten film kilka razy i wygląda tak, jakby gość bardzo mocno
  • Odpowiedz