Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób, które lubią soulsborny. Co sądzicie o Dark Soul II? Bo już któryś kolejny raz widzę na promocji i się zastanawiam nad kupnem. Wiem, że nad DS2 nie pracował Miyazaki tak jak nad DS1/DS3 ale czy mimo tego warto bo różne opinie słyszałem? Czym się różni DS2 od reszty?
#ps4
  • 14
@Cinkito: Ciężko stwierdzić. Splatynowałem Bloodborne'a, brakuje mi 2 trofeów do platyny w Dark Souls 1, ale w dwójkę przestałem grać po kilku bossach i nic mnie nie ciągnie do powrotu. Coś jest nie tak, ale nawet nie umiem powiedzieć co dokładnie mi nie leży.
@splndid: no właśnie podobne opinie już słyszałem i dlatego przeszedłem DS1 po czym wziąłem się za DS3, dwójkę po prostu ominąłem i się zastanawiam czy nadrabiać.
@Cinkito: Swego czasu jak platynowałem to fajnie mi się grało ale potem jak platynowałem Dark Souls 3 to grało mi się lepiej. Ale koniec końców soulsy to souls świetna gra i nawet jak w trójkę grało mi się lepiej to i tak dwójkę polecam.
Ja natomiast zastanawiam się nad kupnem dark souls 1 remastered który jest jeszcze przez 12h na promocji. Brakuje mi tylko tej gry do splatynowania soulsborne'ów na tej generacji. Dark souls 2 i 3 mam bloodborne mam Lords of the fallen mam, salt and sanctuary mam, sekiro mam więc chyba kupie tą jedynkę do kolekcji no i ewentualny deamon souls na ps5
@Cinkito: DS2 zrobiłem jako pierwsze (nie licząc Daemons Souls) i grało mi się bardzo dobrze. Śmiesznie tanie jest, więc imo warto jeśli lubisz soulslike.

@patrol411 - the Surge wyplatynowałem, miodne było bardzo.

W sumie to brakuje mi tylko platyny w DSR (2 trofki, których nie mogę wbić) i w Hollow Knight, które polecam (trochę podobne do salt and sanctuary).
@Cinkito: dwa poziomy niżej niż wszystko pozostałe od FS w ostatniej dekadzie. Jeśli się bardzo lubi Soulsy i nie ma się świetnych gier do grania, to można spróbować. Ma sporo problemów, widać duży spadek jakości, ale wciąż jest tam ten sznyt FromSofware'owy.
@Cinkito: no nie mogę go skończyć chociaż chcę. Ja się do takich gier zabieram jak pies do jeża ale jak już wpadnę w cug to potrafię długie godziny przesiedzieć ale DS2 nie potrafi mnie wciągnąć na dłużej, pewnie przez to, że bossowie mi nie podchodzą a po BB, DS3, sekiro i becie nioh2 to ds2 jakiś taki przestarzały i niedorobiony się wydaje.