Wpis z mikrobloga

Kto by przypuszczał, że Radosław Sikorski będzie sprawiał wrażenie prawego męża stanu dorównujący samemu papieżowi po tylu latach rządów pisu xD

chłop robudował stosunki międzynarodowe do stopnia nie do poznania, każdy pamięta jego słowa podczas puczu w Kijowie "Jeśli nie podpiszecie, wszyscy zginiecie"?. Koleś miał taką klasę, że ja #!$%@? w porównaniu do tej swołoczy.

Nigdy nie byłem wyborcą platformy, ale pana Sikorskiego to trochę szanuje jednak.

W porównaniu do afer z okresu pis czyli tych ważniejszych ale nie mogę sobie przypomnieć teraz to Pan Sikorski to jest jednak mąż stanu xD
Aha i jeszcze pisowcy wynajdują te zdjęcia jak ma obsikane spodnie od garnituru. Zazdroszczą mu tylko tego że ma taki pałac a oni nie.
#bekazpisu #pdk #polityka
I.....6 - Kto by przypuszczał, że Radosław Sikorski będzie sprawiał wrażenie prawego ...

źródło: comment_jOLipFBOiP2Csh96XDbRPdCXPRbldGAi.jpg

Pobierz
  • 17
@crv0: typie nie wiesz a piszesz durne komentarze. Jak Sikorski mógł rozmawiać z Janukowyczem to primo. Duo on to powiedział do Porosza i Kłyczki i to było po spotkaniu w ambasadzie. Proszę bardzo, bo lubię się dzielić wiedzą