Wpis z mikrobloga

Kiedy na początek nicków na czacie i lobby widziałam ciąg znaków (typu 4eWk765s-sa...) jakoś przeżyłam, kiedy w lobby przed i po meczu nie łączy mnie z czatem (mam tylko connecting) też jakoś przeżyłam, kiedy wyrzuciło mi listę znajomych to też jakoś sobie szło poradzić ale... Dzisiaj wywaliło w ogóle cały fragment GUI po prawej strony (od nicku, poziomu i pustej listy znajomych, po wiadomości, misje i w ogóle wszystko) to już mnie zaczęło trząść ze złości. XD Przeinstalowywałam klienta, korzystałam z opcji fix repair i dalej nic. Ciekawe kiedy w ogóle gra #!$%@? się na amen i nie można będzie nic zrobić XD #leagueoflegends
Booty_Gurl - Kiedy na początek nicków na czacie i lobby widziałam ciąg znaków (typu 4...

źródło: comment_2pDH6ZbMAthFXkeb3evboMNNYDuADKNz.jpg

Pobierz
  • 13
@Booty_Gurl: ja mam z kolei bugsplata za każdym razem jak alt-tabbuje gierke xDDD naprawa i reinstall nie pomogły xD na dodatek jak kiedyś klienty były rozdzielone (PBE osobno, zwykły osobno - alpha client) to teraz nie mogę pousuwać starych folderów bo niby nie mam uprawnień administratora xD
@Booty_Gurl: a, to chyba dawno, na czym tam się skończyło? Wiesz, wiele razy myślałem o tym, co Ci wtedy powiedziałem, miałem czas by sobie to wszystko przemyśleć, i teraz jestem innego zdania.
@Booty_Gurl: tzn nie chodzi mi o działanie serwerów tylko klienta. Jak kiedyś był klient do normalnych serwerów, osobny do PBE, następnie normalny klient został alpha klientem bo zmieniali, a teraz jest jeden klient do wszystkich serwerów i przez te aktualizacje i zmiany mam syf w folderach i plikach LoLa i nie mogę niektórych folderów usunąć, żeby zrobić taką prawdziwą czystą instalację xDDD

@mruwa11 fullscreen. Najlepsze jest to że wczoraj o 3