Wpis z mikrobloga

#nootropy #noopept #piracetam #narkotykizawszespoko

Czołem.

Piracetam 250g - na ten moment suplementuję 2g x3 dziennie, do tego 1x lecytyna sojowa 1200mg, 1x ginko biloba 110mg, elektrolity witaminki minerały ofc.

W związku z tym mam kilka laickich pytań do osób w temacie:

1. 6g ed piracetamu wystarczy, czy suplementować więcej? Ostatnio wpadłem w DuckDuckGo czy gdzieś tam na artykuł z badaniami nad substancją i komentarzem jakoby dawka warta zachodu zaczynała się od 9,6g/ed. Jest ktoś tutaj kto próbował takich dawek?

2. Lecytyny i ginko biloba wystarczy, czy zwiększyć dawki?

3. Jak się piracetam ma do fenibutu? Przerastają mnie te wszystkie specjalistyczne zagadnienia i koniec końców po przegrzebaniu sieci mam mętlik w głowie. Będzie fenek jeden dzień w tygodniu korygował z działaniem piracetamu?

4. Jestem otwarty na sugestie. Jeśli ktoś to widzi inaczej to czekam na rady. Budżet do wykorzystania max 100zł.

Piracetam mam od Revange Nutrition, znam opinie rodaków w temacie tej firmy, kupiłem zanim zrobiłem research (nie bijcie), natomiast patrząc na redditowe opinie i komentarze na eBayu to tragedii nie ma w 2019/20 r.

Samo działanie jest dla mnie mocno odczuwalne doraźnie, zwłaszcza w połączeniu z kofeiną. Rano przed pracą cały zestaw + kubek kawy z trzech łyżeczek rozpuszczalnej daje w efekcie około godziny bardzo mocnego wyostrzenia obrazu, stawia mocno na nogi, również kąt pola widzenia "bez ubytku na jakości obrazu" jest znacznie większy. Gwarantuję, że to nie placebo.

Cel: Polepszenie funkcji poznawczych, zwiększenie motywacji.
  • 15
I to jest dobry i bezpieczny miks.
1. Piracetam bym zostawiła już na tej dawce, to duża ilość, a co najważniejsze piszesz że działa. Im większa dawka tym większe prawdopodobieństwo efektów ubocznych. Jakich? No z ulotki można palcem na ślepo cos wylosować.
2.Ginko bierz zgodnie z ulotką preparatu. Lecytynę możesz zwiększyć 1200 mg to mała dawka, najlepiej wg. ulotki. Pamiętam że 3x1200 mg to bezpieczna ilość.
3. Phenibut będzie działał. Tylko po
@dziubelp: Okej, wstępnie w takim razie tabletka 1,2g lecytyny do każdej porcji piracetamu plus się przejdę po ashwaghandę do sportowego, bo pamiętam, że solo działała na mnie fajnie.

Fenka rekreacyjnie. Nie chcę weedu palić, bo o ile raz w miesiącu potrafi zrobić robotę to na dłuższą metę jest u mnie schizogenny bardzo plus pogłębia fobie społeczne, benzo odpada, alkohol to samo.

Docsimon znalazłem już po fakcie, następnym razem na pewno skorzystam,
bardzo mocnego wyostrzenia obrazu, również kąt pola widzenia "bez ubytku na jakości obrazu" jest znacznie większy.


@radar200399: To co wymieniłeś to są efekty niepożądane w kuracji noopeptem.

@dziubelp: piracetam może kupić ale przewieźć przez granicę max 5 opakowań. Tak stanowi prawo
@grap32: Piracetam to pierwszy środek nootropowy którego używam, nie wiem do końca czego mam się rzeczywiście spodziewać. Ten efekt powoduje u mnie lekki dyskomfort, rozkojarza mnie ale nie trwa długo, pierwsze 15-20 minut jest najbardziej zintensyfikowane i przechodzi całkiem, tak jak napisałem, do godziny.

Myślisz, że zmiana dawkowania na 6x dziennie po 1g może temu zapobiec? Może to efekt dużej dawki przyjętej w jednym momencie. Czas przez który jestem z reguły
@radar200399: Sprawdź na ulotce od piracetamu w sekcji efekty uboczne i wszystko będziesz wiedział. Jeśli jakieś efekty ci przeszkadzają to pomoże jedynie zmniejszenie dawki, ale efekty uboczne mogą też zniknąć po czasie (zazwyczaj znikają). Po za tym kolega napisał że to efekt uboczny noopeptu, a ty bierzesz piracetam. Naprawdę przeczytaj ulotkę jeśli jesteś ciekawy sprawdzonych informacji! Znajdziesz ją w necie. Ten lek nie ma działać na jebnięcie jednorazowe po 15 min
@dziubelp: Jasne, sprawdzę ulotkę na pewno. Oczywiście nastawiam się na właśnie efekty długofalowe, nie ten dziwny doraźny focus. Nie jest koniec końców ten uboczny efekt aż tak dla mnie dokuczliwy, więc zdecyduję się raczej na przeczekanie tego. Co to większych dawek - właśnie ostatnio, tak jak pisałem, znalazłem dosyć wiarygodne wyniki badań klinicznych potwierdzających największą skuteczność piracetamu w dawkach 9,6g wzwyż. Zobaczę jak będzie po dwóch-trzech tygodniach.

Zauważyłem dzisiaj dodatkowo pojawienie
@grap32: Konkretnie o l-teaninie nie, zapoznam się zaraz z tematem. Jako substytut kawy mogę użyć ewentualnie yerby ale koniec końców mateina to prawie to samo co kofeina. Kawkę popijałem do piracetamu, bo wyczytałem że robi robotę ta konfiguracja. Dzisiaj jestem już po ostatniej porcji, więc jutro spróbuję odpuścić kawę i zobaczę jak się to przekłada na efekty.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, tak swoją drogą! Może zrobię z tego jakiś mały raport
Fenka rekreacyjnie. Nie chcę weedu palić, bo o ile raz w miesiącu potrafi zrobić robotę to na dłuższą metę jest u mnie schizogenny bardzo plus pogłębia fobie społeczne, benzo odpada, alkohol to samo.


@radar200399: czemu benzo i alko odpowiada? Pytam szczególnie o benzo. Bo phenibut praktycznie nie różni się od niego.
@Radwiat: Można szukać, ale tak jak napisałeś niektórzy liczą sobie niewspółmiernie do efektu jaki daje lek. Najlepiej zamówić inny racetam lub noopept z np. Swissherbal. Aniracetam jest sprawdzony i zatwierdzony w Europie jako lek. Jeśli jednak chcesz koniecznie piracetam to najtaniej będzie iść do lekarza i powiedzieć że masz sesje lub jesteś inżynierem i budujesz polską elektrownię atomową. ;)