Wpis z mikrobloga

Jestem już oficjalnie 25-letnim prawikiem, nigdy nietrzymającym za rękę i niebędącym sam na sam z #rozowypasek. Czuję się z tym beznadziejnie i najgorsze jest to, że nigdy nic się w tej kwestii nie zmieni. 25 lat męczarni na tym świecie bez perspektyw na cokolwiek innego, niż żałosna wegetacja. Nie mam znajomych, nie mam przyjaciół, wegetuję na wsi, nic w życiu nie widziałem, a jedyne co mam, to 25k oszczędności życia z którymi nic nawet nie zrobię, bo boję się żyć. Mam nadzieję, że poszczęści mi się w życiu i nie będę żył średniej długości życia, tylko ten beznadziejny żywot skończy się szybciej. Nawet nie umiem wpaść w jakiś nałóg, który dałby mi chociaż odrobinę ucieczki od rzeczywistości, brzydzę się alkoholem i wszystkimi substancjami psychoaktywnymi.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 8
  • Odpowiedz
@vcode69: Nie mogę się wyprowadzić, mam na zadupiu swoją mikrofirmę na której zarabiam trochę więcej niż w #jaunszex i żeby zarobić tyle w mieście, musiałbym #!$%@?ć gdzieś na budowie po 12h, albo zrobić C+E i zrezygnotwać z życia, ogólnie to #!$%@? sytuacja trochę.
  • Odpowiedz