Wpis z mikrobloga

Partia Wolność z takim podejściem nigdy nie zajdzie daleko - zawsze ktoś, zawsze coś. Bojówki w terenie też się ostatecznie nie sprawdziły - bo z kolei Ruch Narodowy zawsze słynął z ludzi, którzy potrafią ruszyć dupę na marsz, głosowanie, zbieranie podpisów itd. Mam wrażenie, że u Korwinowców jest tam za dużo mędrkowania, każdy uważa się za najmądrzejszego na wzór założyciela i potem wychodzą takie kwiatki...

#polityka #konfederacja #konfederacjawsejmie #4konserwy #jkm #korwin #wolnosc ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_4WwyFDO8lcMAonTcqYA8YAAdKCgvNJmj.jpg
  • 7
@travis-bickle: jedyną szansą na rozsądne wolnościowo gospodarcze zmiany staje się Korona i Braun. Kontrrewolucyjne zmiany oraz wartości i zasady są tu ważniejsze niż personalia i gierki o realizacje własnych indywidualnych ambicji. Szeroko pojęta niedojrzałość oraz brak zarządzania i jakiejkolwiek hierarchii czy to wartości czy to władzy. Niskie podatki daniny i składki i tyle co mają do powiedzenia. Muszą albo dojrzeć albo się zjedzą i zostanie jedynie ogarnięty i dojrzały politycznie i
@travis-bickle: Ja jestem radykałem katolickim. Opowiadam się za radykalnym przestrzeganiem Dekalogu. Przypomnę treść:
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.
2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.
3. Pamiętaj , abyś dzień święty święcił.
4. Czcij ojca swego i matkę swoją.
5. Nie zabijaj.
6. Nie cudzołóż.
7. Nie kradnij.
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.
10. Ani żadnej
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.

2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.

3. Pamiętaj , abyś dzień święty święcił.

4. Czcij ojca swego i matkę swoją.

5. Nie zabijaj.

6. Nie cudzołóż.

7. Nie kradnij.

8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.

10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest.


@executor2: to nie dekalog, wypisałeś tylko 9 z10