Wpis z mikrobloga

@Booty_Gurl: top: Garen pod tanka, Teemo pod Ap, Malphite pod pół tanka pół ap jungle : master yi, malphite pod ap, mid : heimerdinger , karthus ( jak #!$%@? to zawsze możesz ultem #!$%@?ć przeciwników) , adc: Ashe ( w sumie rzadko gram adc a jeśli już to nią bo w tf może stunować), supp: nautilus, blitzkrank malphite pod tanka (generalnie napisałem malphita 3 razy bo to uniwersalna postać i mój
@Booty_Gurl: 1. Top Garen (bron boze nie pod tanka, to grzech), Mordekaiser, 2. Jungle Zac, Vi (nie da sie prosciej) 3. Mid Malzahar (klikniesz R i niech druzyna walczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) + moze Annie, Morgana 4. Caitlyn, MF 5. Supp Leona, Naut, Morgana
@Booty_Gurl Dravena bym odradzał na poczatek ze wzgledu na mechanikę łapania toporów. Dobrze by było przejść na SR bo gra tam wygląda kompletnie inaczej i jakby "meta" na aramie tez jest inna. I radziłbym skupić się na 2 rolach póki co.
@ApoIIyon: w ligę już troszeczkę gram także nie jestem świeżynką :D Ogranicza mnie sprzęt, który lubi się powiesić i dotychczas nie chciałam psuć rozgrywki innym. Dravenem całkiem spoko wyłapywałam topory jak był dostępny w różnych rotacjach. :D
TOP: garen; morde; illaoi; teemo; kled MID: Diana; Malzahar; Fizz; Talon; veigar JG: warwick, yi, evelynn; ekko ADC: miss fortune; caitlyn; kai sa; jhin SUPPORT: Leona; nautilus; soraka; brand. To są najłatwiejsze free lp low Elo anal destroyery.