Wpis z mikrobloga

@baggio: Najtańszy VPS w home.pl kosztuje ~9pln (brutto) miesięcznie, gdzie najtańszy w hitme.pl kosztuje 17pln miesięcznie. To nie wiem gdzie te tańsze.
  • Odpowiedz
@eloar: Nasza opinia co prawda nie będzie dla Ciebie może zbyt wiarygodna ;), ale doświadczenie z postawienia pakietu NANO w ofercie są pozytywne u klientów. Oferta nie ma żadnych kruczków bo ten VPS możesz mieć za 8,61 zł nawet na 1 miesiąc, bez długich zobowiązań. Jeżeli potrzebujesz jakiekolwiek pomocy w konfiguracji - zapraszamy do kontaktu z naszym supportem homecloud.pl https://homecloud.pl/o-nas/kontakt/
  • Odpowiedz
@ufo99: 512 MB Ramu to nie taka bieda. Niektórzy klienci postawili na takim VPS pełnego LAMPa z Wordpressem obsługującym po kilkanaście tysięcy UU miesięcznie ;) Porównywać się do konkurencji nie zamierzamy, ale w cenie VPS warto też wziąć pod uwagę dostępność supportu w razie potrzeby - nasi specjaliści są dostępni na mailach, telefonie a nawet Messengerze. Jest to dedykowany zespół zajmujący się wyłącznie usługami chmurowymi, VPS i dedykami.
  • Odpowiedz
@ufo99: rozstawiałem apki wielokrotnie na bardziej ograniczonych środowiskach i śmigało, więc to 512MB RAM to może być ok na moje potrzeby. Szczególnie, że czasem na VPS stosowany overbooking daje dyle, że niby masz 4GB, a w rzeczywistości maszyna nie jest w stanie zaalokować więcej jak 1GB (już tak kiedyś miałem). To 512MB może więc działać znośnie.

Ale Twoje wskazówki odnośnie ovh całkiem spoko, szczególnie, że na ten moment apka może na
  • Odpowiedz
@eloar: Opinie krążą też wśród osób które były naszymi klientami wieki temu, a na przestrzeni lat wiele się zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładem błędnego założenia jest chociażby utożsamianie hostingu z VPSami, gdzie od kilku lat mamy pełną rozdzielność marek i wsparcia technicznego. Za wsparcie hostingu, domen i innych usług odpowiadają inne zespoły.
  • Odpowiedz
@home-pl: Co by nie mówić ale klienta końcowego średnio obchodzi gdzie home dzieli się na du*ę i sr*m.
Bez względu na to czy jest to domena, hosting, VPS, dedyk wykupują usługę w home.
Cały "zlepek" (jeśli mamy iść tym tokiem rozumowania) home prężnie pracuje na swoją opinię.
Nie zwalajmy winy na klientów bo mają takie a nie inne opinie. Z czegoś wynikają...

Życzę miłego dnia.

#hosting #serwery #vps #www
  • Odpowiedz
@KetMadero: Oczywiście klient może zawsze wystawić opinię bo ma do tego prawo, zwracam jednak uwagę że opinie wystawione w oparciu o doświadczenia sprzed lat zawierają często nieaktualne informacje. Jeżeli chodzi o "zlepek" to z perspektywy organizacyjnej właśnie odeszliśmy od takiego masowego wsparcia na rzecz wyspecjalizowanych zespołów - co wyszło nam na dobre. Również pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)
  • Odpowiedz
overbooking


@eloar: overbooking / overselling to plaga, ale w sumie nie Twój problem tylko dostawcy. Inna sprawa, że nikomu się nie chce kopać o te kilka(naście) zł miesięcznie.
Co do finansów, to zawsze najlepiej takie małe vpsy / dedyki brać w Black Friday ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ufo99: no akurat mój problem jeśli rzutuje na performance mojej aplikacji. Zeszło nam masę czasu zlokalizować problem jak aplikacja się składała próbując zaalokować więcej pamięci. Pierwsze podejrzenie to był oczywiście nasz błąd jakiś, potem wyciek pamięci, a na koniec się okazało, że problem z serwerem, który deklaruje dostępność pamięci, ale proces nie może zaalokować nic z tego. Tak więc problem był akurat mój, a nie dostawcy.
  • Odpowiedz