Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki,

Sam się nie spodziewałem, że tak szybko dojdzie od słów do czynów!

Nawiązałem współpracę z Cannamos, legalnym sprzedawcą suszu CBD w cenie <1zł gram, w celach produkcji przetworów terapeutycznych zawierających CBD. Pierwsza partia suszu już leci do mnie.

inb4 bzdura roku, że jest to produkcja znacznej ilości narkotyków jak to próbował wpychać wcześniej Pan Kebab. Kontaktowałem się z organizacją WOLNE KONPIE, która jest najlepiej doinformowanym medium w tej sprawie w Polsce.

Jeżeli zakupimy legalnie (na paragon, fv) susz zawierający <0,2 THC to możemy go przetworzyć w dowolny sposób na własny użytek w formie masła, nalewki, koncentratu czy oleju.

Planuje wrzucać przepis co tydzień, postaram się publikować na wykopie, cbdwdomu.pl oraz na YT.

Wszystkie przepisy będę przygotowywał wg standardu 1 uncji (30g) ponieważ, taka ilość to maksymalnie dostępna na jedną receptę medyczna marihuana w Polsce. Chciałbym kierować swoje przepisy również do pacjentów medycznej marihuany.

Będę działać non-profit.

obserwuj tag #cbdwdomu ,

Podoba Ci się inicjatywa? Daj znać może uda się nam działać się razem.

#wykopjointclub #cbd #cannabis #medycyna #marihuana
damccio - Czołem Mireczki,

Sam się nie spodziewałem, że tak szybko dojdzie od słów...

źródło: comment_T7JdvddfkfgKtNXmj6kWljJRN2VcyYHW.jpg

Pobierz
  • 17
@damccio: Dlaczego sam nie skorzystasz z możliwości ustalenia marży wynoszącej kilka tysięcy procent? Skoro ludzie chcą tyle płacić to oznacza, że jest to tyle warte.
laczego sam nie skorzystasz z możliwości ustalenia marży


@Ld93: Ja nikomu nie żałuje zarabiania pieniędzy. Po prostu wspieram samodzielność, szczególnie osób korzystających z ekstraktów w celach medycznych i terapeutycznych. W zależności o typu terapii dawka dzienna wynosi od 50-80mg do nawet 300-400mg CBD. Krople CBD 500mg kosztują 120-150 zł. Dla chorych to jest abstrakcja.
@damccio: Może głupie pytanie, czy żeby od nich kupować trzeba mieć jakąś podkładkę? Recepty, otwartą działalność gospodarczą, czy po prostu mogę zgodnie z prawem zamawiać susz z napisaną przez ciebie illscią THC?
@damccio: Na podanej stronce susz w cenie o której mówisz ma od 2-5% CBD. Czy jest to wartość sensowna jeżeli chcemy robic z tego coś więcej niż produkty placebo?
Pytam, bo mają też takie po 8% ale w cenie 40x większej. Ciekaw jestem na czym polega różnica.
via Android
  • 0
@komakow trzeba użyć więcej suszu 3-5% cbd by wyprodukować 10ml gotowego oleju, im więcej % cbd w suszu tym wiecej uzyska się oleju. Standardem w przepisach ekstrakcji jest uncja (30g), dla suszu z normalnym poziomem cbd (do 5%) trzeba będzie użyć 60g suszu by uzyskać ten sam efekt co przy suszach o wysokim stężeniu >10%

Ekonomicznie i tak będzie ekstraktowac z suszu tańszego, mimo wiekszej ilości materiału.
@damccio: Jasne to rozumiem, ale nie rozumiem różnicy w cenie pomiędzy jednym suszem, a drugim, skoro ten drugi ma tylko 2x więcej CBD, a cena przypomnę jest 40x większa. Chodzi o jakość tego suszu czy co?
via Android
  • 0
@komakow jest to susz przeznaczony do vaporyzacji, często są to te same odmiany co konopie zawierające thc, wyselekcjonowane genetycznie by poziom psychoaktywnego thc nie przekraczal dozwolonej dawki. Więc jedyna różnica to walory smakowe przy vaporyzacji lub paleniu oraz "ładniejsze" kwiaty bo podobny do odmian znanych z działań psychoaktywnych.