Wpis z mikrobloga

Dlaczego się mówi że Mustangi nie skręcają


@Malistral: bo mają archaiczne zawieszenie (chociaż te nowsze są lepsze pod tym względem), masę koni i napęd na tył

i czy jest jakaś szansa je przerobić żeby nie były tylko do jazdy na wprost


@Malistral: jak masz kasę to i z poloneza zrobisz wyścigówkę

i ziomki mówią że lepiej 350z czy subaryne


@Malistral: 350z to musisz uważać żeby czasem się nie okazało
@Karton12 Jakieś cywilne (nie rajdówka) auto około 300hp+ do 50k które nada sie na wypad 200km, czasem do sklepu a i nie bedzie wstyd podjechać na jakoś spot.
Myślałem też o audi s6 te z 5.2 ale poza silnikiem jakoś wydaje mi się bezduszne
@Malistral: ładny masz rozstrzał w wyborze, proponuję kup se xboxa i pojeździj różnymi autami np różne części forzy, żeby kupować nie do końca sensowne auta trzeba za coś je lubić i nie chodzi tylko o wrażenia estetyczno-dźwiękowe czy parametry techniczne, ale taką wypadkową danej konkretnej fury, którą się przyjemnie jeździ, ja np. cenię sobie stabilne, dobrze wyważone auta i moc to już kwestia wtórna, ale wystarczą 2 gorsze opony i auto
@chavez1 miałem okazje pojeździć więcej evo V
Bestyjka ma 360km w czterobucie. Wrażenia niesamowite, drogi trzyma się jak wściekły tylko na trasę jakie mi zdarzają się raz na 2msc typu 200-300km się nie nadaje. Ono jest już bardziej typową rajdówką. Myślałem o młodszym evo ale to koszty 70k+
@Malistral: bo wiesz... mustang to taki amerykański polonez do szpanowania pod remizą, fajny ma dźwięk... i tyle, niektórzy tym driftują, ale to trzeba pół samochodu przerobić i wtedy on się nadaje tylko do tego, poza tym jest nudny, nissan to potencjalna skarbonka, V6 na pewno dużo frajdy sprawia, ale one nie są teraz tanie tylko dlatego, że się komuś znudziły, jak znajdziesz niebitego to będzie cud, poza tym, przecież te fury
@Malistral: Bierz Mustanga rocznik 2020 w leasing i się nie zastanawiaj nawet. Niska rata, wysoki wykup. 50k wydasz na niego w 2 lata potem sprzedasz i wyjdzie taniej i fajniej niż wszystko inne.
@Malistral: dorzuć z 30 koła i bierz 335i w e92 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Myślałem też o audi s6 te z 5.2 ale poza silnikiem jakoś wydaje mi się bezduszne


@Malistral: kiedyś myślałem o S8 z tym samym motorem, ale silnik to najsłabszy punkt programu, dużo problemów gdzie klapki są najmniejszym. Ciągłe wycieki, targanie silnika przy naprawach, masa zatartych motorów.

I to 450 koni które jedzie
@chavez1 @Atreyu Nie mam rozstrzału. Główne pytanie było co zrobić żeby Mustang skręcał. O Japońcach wspomniałem dlatego że ziomki twierdzą że ciężko będzie zrobić coś z nim żeby jechał nie tylko prosto więc lepiej żebym sobie zmienił target na jdm.
@Karton12 @diogene @kapuczina_corki_somsiada @chavez1 @Orzeech @Atreyu Cześć, nie wiem czy was to obchodzi ale postanowiłem was zawołać żeby opowiedzieć jak to się wszystko skończyło. Chciałem mustanga V po lifcie w 3.7 Skończyło się że kupiłem mustanga V w przedlifcie ale wersja GT 4.6 V8 no i środek jakby w full opcji Zapłaciłem 48k całkiem świeżo sprowadzony, uszkodzony miał zderzak i błotnik które zostały wymienione. Auto w takim stanie że nic do roboty