Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1879
Z ciekawości obczaiłem jakiś program "Tata w tarapatach" gdzie madki Polki zostawiają mężów na kilka dni samych z dziećmi i domem. Potem siedzą cztery lochy i mają bekę z tego jak faceci sobie radzą (a radzą sobie lepiej lub gorzej, generalnie nie jest źle) To ja proponuję, żeby teraz zatrudnić owe panie w zakładach, gdzie pracują panowie i usadzić kilku gości przy piwku i oglądac jak małżonki sobie radzą. Tej żenady długo nie rozchodzę...co ma na celu taki program? #cringe ##!$%@? #kiciochpyta
kurlapejter - Z ciekawości obczaiłem jakiś program "Tata w tarapatach" gdzie madki Po...

źródło: comment_AZQZCbMbZiGrsIYpaQj2unc4zq40bFMP.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zabojcza_Rozowa: to sie mozna porozdzielac z obowiazkami, a nie lezec jak krolewna na ziarnku grochu i oczekiwac, ze chlop zarobi i jeszcze #!$%@? twoja robote, bo ty przeciez w stanie blogoslawionym bylas i zasluzylas na wieczny odpoczynek i poklask xD
  • Odpowiedz
@OdcienSzarosci: @OdcienSzarosci: -z każdym można podyskutować i wymienić się argumentami, a znajdzie się jeden taki, co rzuca wulgaryzmami i rzuca argument o #p0lce xD Ładne zachowanie z chaty wyniosłeś, widać jak własnie powielają się takie wzorce, poza tym nie wiem w jaki sposób z mojej wypowiedzi wysnułeś takie wnioski, skoro nic takiego nie napisałam. Wiec jak chcesz się odnieść, to konkretnie do moich słów, bo tylko robisz z siebie pajaca.
  • Odpowiedz
@OdcienSzarosci: No ale czytaj dokładnie, a nie się od razu rzucasz. Nie znam matki, która siedząc w domu z dzieckiem faktycznie by sobie siedziala. Samo to sformułowanie jest do dupy. Po prostu nie da się siedzieć bo jest tyle roboty, której pewnie i tak potem nie widać. Co z tego że posprzątam zabawki z całego domu jak za chwilę znów będzie wszystko rozniesione. To jest syzyfowa praca. No i wiadomo że
  • Odpowiedz
@kurlapejter: niestety znam wiecej ojcow, ktorzy maja problem zostac z dziecmi niz takich, ktorzy daja sobie rade. I jak moja zona jezdzila na zagraniczne delegacje, to sie tam kobiety dziwily, ze dzieci same z tata na tydzien zostaja. Kolega sie dziwi, ze ja z dwojka dzieci daje rade sam, bo jak on z jednym zostaje to mama lub tesciowa wpada, bo on nie da rady.
  • Odpowiedz
@kurlapejter: Ja bym wolal taki program, ze te lochy po 100 kilo wyprowadzaja sie na tydzien, a w ich miejsce wchodza jakies sprytne Ukrainki. Po powrocie do domu na kazda czekalby pozew o rozwod podpisany przez meza razem z dziecmi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bacanahali: O tym mówię, dla mnie to abstrakcja, bo mój tato był bardzo "obecny" w moim zyciu, a mam też rodzeństw, tak samo teraz spełnia się w roli dziadka, nie traktuje tego jako przykrego obowiązku. A z moich obserwacji wynika, że często po urodzeniu dziecka facet nagle znika. I widać dziecko tylko z mama, z mamą do sklepu, z mamą spacery, jakby ojciec magicznie wyparował.
  • Odpowiedz
@kurlapejter nie chodzi mi o to, że faceci to łamagi, ale o to że powinien być jakiś podział obowiązków, bo źle to wygląda jak facet nie interesuje się dzieckiem i nie ogarnia podstawowych czynności przy dziecku.
Nigdzie nie napisałem, że popieram te babki, które nabijają się ze swoich facetów przed tv. Obejrzałem ten program akurat wczoraj i nie do końca cisnęły bekę z faceta, wręcz przeciwnie. Żona gościa, obserwując to, co on
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Nie oceniam programu, bo nie widziałam, ale tak w temacie to straszne dla mnie że facet nie umie zająć się swoim dzieckiem i straszne że wymagamy od kobiety żeby była służącą. Nie tak wygląda związek partnerski.

@CudMalina: @Zabojcza_Rozowa:
Ale wiecie że nam się nie opłaca zmieniać ten stan rzeczy i udajemy że problemu nie ma xD
Nawet dużo kobiet się wkręciło w tą spuściznę PRL-u i uważa że to kobieta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just_do_it: też jestem za podziałem, no problem. Nie mowię, ze cały czas się nabijały, ale od początku uśmieszki heheszki a potem zdziwko, że jednak dał radę. Bardziej chodzi tak jak pisałem, o samą formułę, że siedzą, oglądają i hehe hihi
  • Odpowiedz