Wpis z mikrobloga

Elo Mireczki,

Szuka ktos moze fajnego hatchbacka? Bede mial do sprzedania biala Audi A3 2016 z przebiegiem 25 000 km. Silnik 1.4 TFSI 150 KM Manual. Auto jak na swoja klase świetnie wyposażone: Ledy, Virtual Cockpit, S-line, Navi itd.
Zdjęcie poglądowe, mam zdjecia od klienta ale sa słabej jakości. Po weekendzie bede mial lepsze. Auto jest w pełni bezwypadkowe, polski salon, 1 właściciel. Klient kupuje od nas A4 B9 i to zostawia w Sobote. W konfiguratorze wyszlo za nią okolo 160k.

#motoryzacja #audi
Pobierz lemansblue - Elo Mireczki,

Szuka ktos moze fajnego hatchbacka? Bede mial do sprzedan...
źródło: comment_zYx3qp6n4cXj72lFkvu07y7ZA3mh6665.jpg
  • 29
@lagrande w salonie Audi wycenili ten egzemplarz na 76k. I mniej wiecej tyle za niego będziemy chcieli, w zależności od tego jak ostatecznie dogadamy sie z klientem. Ale więcej niż 76k raczej nie bedzie. Wystawimy pewnie za 79 900 zl i do nego...
@lemansblue: Tak jest ze wszystkim. Volvo miało wpadkę, bo była cała akcja serwisowa związana z usuwaniem wady konstrukcyjnej, przez którą samochód mógł zacząć się palić. Już przyklejona łatka grilla na kołach, janusz nie kupi, bo przecież Volvo nic z tym nie zrobiło, już będą płonąć wszystkie Volvo do końca świata. Przez tę akcję teść sprzedał bardzo fajne, dobrze utrzymane, garażowane i ze sprawdzonego źródła auto, mimo, że wyprodukowane parę lat przed
@Prezes_roku to prawda. Aczkolwiek z tym paleniem nie ma zartow. Sam miałem juz 2 przypadki w BMW gdzie klientom mimo wykonania akcji serwisowej, sprawdzenia w serwisie samochody splonely. Tez osobiście już od Beemki stronie mimo ze bardzo lubię ta marke i sam jeżdżę BMW. W Volvo tez o tym słyszałem.
@lemansblue: cos konkretnego potrzebujesz? Rocznik 2013+, automat, quattro z s tronic (choc to nie jest must have), s line, ogólnie żeby nie byl to golas ( ͡° ͜ʖ ͡°) cena ~65k, przebieg jest sprawa drugorzędną. Istotna jest sprawdzona historia, gdzie np wiadomo ze automat miał wymieniany olej co 60k, jaka byla szkoda zrobiona, co wymieniane itp