Wpis z mikrobloga

Hejka! Czy ktoś się zmagał z zakolami? Da radę to jakoś "zastopować" albo chociaż trochę wyeliminować?(w sensie zeby trochę w tych miejscach odrosły włosy bo mam podobnie jak na Zdjęciu)
Jeszcze nie mam zakoli dużych ale mój ojciec ma i czuje ze to może na mnie przejść a widzę ze już trochę się włosów pozbyłem, czego niekoniecznie chciałem. Nie chce być łysy albo zakolak, polećcie jakieś preparaty, maseczki na włosy albo szampony. Dziękuje moi mili!
#medycyna #zakola #apteka #uroda #modameska #zdrowie #kosmetyki #fryzura
M1KNG - Hejka! Czy ktoś się zmagał z zakolami? Da radę to jakoś "zastopować" albo cho...

źródło: comment_ZIT5ANr3eachBLJQWnzNrYn6Ctd78UvT.jpg

Pobierz
  • 38
@M1KNG: zacznij stosować fina przez dwa tygodnie, później dwa tygodnie przerwy jakbyś czuł że coś jest nie tak i zdecyduj czy możesz to brać. Jedynie bym się zastanawiał jakbyś miał mniej, niż 21 lat.
@Renifer60: co ty mu za głupoty #!$%@?? jak już weźmie, to musi brać przez minimum 3 miechy, żeby było widać efekty.

@M1KNG: ja go biorę 3 lata, nie mam żadnych skutków ubocznych. kup sobie zamiennik. Już nie pamiętam nazwy, ale są tabletki z finasterydem 5 g. Rozdzielasz na 4-5 części i masz spokój przez prawie rok za 20 zł. Ten lek ma za zadanie zachować to co już masz na
@Pilaf: to #!$%@?ę że nie każdy może brać finasteryd i nie każdy będzie ryzykował skutkami ubocznymi jeśli U NIEGO WYSTĄPIĄ ALE TEŻ NIE MUSZĄ. Tak, są osoby w tym małym procencie biorących fina co nabawili się trwałej impotencji, mimo że NIE KAŻDY odczuwa skutki uboczne. Ruszyłbyś trochę głową przed napisaniem, chyba że czytanie ze zrozumieniem leży to już nie mój problem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M1KNG: Min. rok go stasować trzeba, bo mniej więcej tyle trwa wymiana włosów na głowie. Oczywiście łysienie wróci jak go odstawisz, bo przestanie ci blokować DHT, który odpowiada za łysienie androgenowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avril_ool: Loxon i DX2 guzik dają w starciu z hormonami ( DHT ). Z tej 3 tylko Piloxidil faktycznie coś pomaga. Poza tym kobiece wypadanie włosów się inaczej leczy niż u faceta, bo np. Fina nie można im podawać.
@CuckCuckKlan:
Gościu, ale Piloxidil, Loxon i DX2Lek (nie mowie o szamponie DX2, ale o DX2Lek- sprayu z minoxidylem, nowosc od niedawna na rynku...) wszystkie mają w składzie TO SAMO, czyli minoxidil. Zerkaj na opakowaniu na substancje czynne
@CuckCuckKlan: no jasne, że nie podasz kobiecie fina :p ale minoxidil stosuję się normalnie u kobiet, one tez mają androgeniczne wypadanie włosów, związane np z wysokim DHEAS
OP jest facetem, dlatego napisałam o Nezyru
@avril_ool:

Poza tym, jak niby chcesz na stałe wyleczyć łysienie bez przeszczepu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To chyba pytanie do ciebie po polecasz same leki ;P.

ale troche je powstrzymasz.


Akurat sam minoxidil bez fina może, o ironio, przyśpieszyć proces ( lepsze ukrwienie ) ( ͡º ͜ʖ͡º).
@CuckCuckKlan: a co mam polecać? Suplementy i Ziębe? Polecam to co znam z doświadczenia w pracy w zawodzie i z przypadków łysienia wśrod znajomych.
Przeciez poprawa ukrwienia w kazdym przypadku jest dobra. Wcierki, masaze głowy, mezoterapie to wszystko po to, żeby było lepsze ukrwienie, a więc lepsze odżywienie cebulki i włosa. Tak samo masaże na ciało, na obolałe mięśnie, sauny, cokolwiek.

Rzuć jakiś konrketny argument albo zakończmy tą dyskusje
@avril_ool: Chodzi mi o to że ukrwienie nie jest clue całego problemu wypadania włosów, przynajmniej w przypadku łysienia androgenowego. Fakt, że jak jest słabe to włosy mogą wypadać, ale w tym przypadku przyczyna jest trochę inna, nie uważasz ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
@M1KNG: na rynku sa tylko dwa leki ktore od wielu lat sa na rynku i dzialaja dobrze. Tymi lekami sa ; Finasteryd albo dutasteryd. Nie wierz w magiczne szampony i wcierki bo one nigdy nie dzialaly i to tylko scam. Sam minoxidil bez blokera jak finasteryd nie bedzie dzialal bo minoxidil nie zatrzymuje wypadania tylko pobudza wlosy do wzrostu wiec wlosy nadal nam przez lysienie wypadaja. Jak masz male ubytki to