Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku przez krótki czas rozważałem zakup #skoda rapid i powysyłałem kilka maili do dealerów z prośbą o wycenę. Temat szybko upadł, ale jeden ze sprzedawców zapisał sobie mojego maila i przesłał mi dzisiaj sam z siebie ofertę na #octavia z wyprzedaży rocznika 2019 jaką mają na placu. Cena "dla mnie" 74 750 zł. Przyznam, że mocno mnie zaciekawił... Co myślicie?
#samochody #motoryzacja #kupautozmikro
mariusz5891 - W zeszłym roku przez krótki czas rozważałem zakup #skoda rapid i powysy...

źródło: comment_slE4nJY9G78WOtRvwal44uatt9wAGbwA.jpg

Pobierz
  • 33
@mariusz5891: Ja bym olał, zaraz wchodzi nowa. Kupując nie z wyprzedaży konfigurowaną w 2018 dla swojego handlowca wytargowałem sam rabat 12k aucie za 108k dorzucając jeszcze jakieś pakiety za 4k.
Promocja to by była jakby kosztowała 71k.
Zresztą w całej EU wyprzedają, sprawdź sobie po firmach sprzedające nówki poza sieciami fabrycznych dealerów.
Na gupim otomoto za 72k możesz mieć już nową Octavie kombi 150 kucy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5bk7: Mam nadzieję, że nie ale muszę jeszcze dopytać. Też myślę że z upływem kilku tygodni można jeszcze parę procent urwać i tak będę starał się chyba pograć na czas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5bk7: Wiesz co ja w ogóle nie planowałem zakupu nowego auta, ale ta propozycja tak mnie zaciekawiła że zacząłem się mocno zastanawiać... Mi tak naprawdę potrzebne jest ambition z pakietem amazing + jakiś pakiet przeglądów lub pogwarancyjny. Gdyby udało się zmieścić w 70k byłbym mega happy. Jak coś to będę chciał wziąć w kredycie 0% (wpłata własna 50%, a reszta na 36 rat)
po 60k (auta półtoraroczne!). Zawsze możesz rozważyć taką oszczędność.


@mlnrz: jaka to oszczędność? Dostajesz auto, którego nikt nie szanował i może raz zmienił olej. Do tego za kolejne 1,5 roku taka octavia będzie warta 30k zł...
@mariusz5891: skody lepsze ceny mają w kombi używki, jak chcesz mniej stracić to polecam tę drogę.
Poza tym jak kupisz to od razu pojedź do mechanika i zmień olej oraz filtr.