Wpis z mikrobloga

@Ravalent: w sumie to niepotrzebnie o tym pisal, paczka za bodajze 30k za ~10k? fajnie, sprawa byla tak glosna, ze i tak nie przeszlaby bez echa w ciagu kilkunastu minut, bo Yeddera kazdy chociaz sprawdzal jakie ma wymagania
nie wiem co nim kierowalo, nie jest to moja sprawa w sumie
teraz musi "gasic" pozary (ʘʘ)
@flexx: @plkd: no to nieźle, że śmieszkowanie w stylu "konfidenta" to wizerunkowy strzał w kolano XD
Ja wiem, że community Fify to plus minus średnio 14 lat w Polsce, no ale #!$%@? tu trzeba mieć chociaż jedną sprawną szarą komórkę żeby zrozumieć intencje. Tym bardziej mnie bawi że wykopki podnoszą takie larum jak tu średnia wieku jest - mam nadzieję - sporo wyższa

Oslo jakby ktoś naprawdę chciał zrobić takie
@plkd: nie ma co się przejmować takimi kłakami, obejrzyj sobie jakiś film czy idź spać i tyle xD. Marnujesz tylko swój czas próbując przedstawić swój punkt widzenia i tak nie zrozumieją.
@dulux23: Taki jeden damian ma tysiące followersów którzy przesyłają dalej, a ci followersi mają znajomych, którzy przesyłają dalej i tak dalej. W ogóle możesz mieć coś fajnego za darmo i nikt przy okazji na tym nie straci. Mówisz o tym znajomym, czy "donosisz" komu trzeba? :)
@penknientyjerz: Każdy profil na temat fify trąbił o tym od 19:00, a taki Damian jest jednym wśród tysięcy użytkowników, który to przekazuje, no i dobrze, bo więcej osób się dowiedziało. Na FB normalnie, na twitterze w sposób bardziej żartobliwy, ale kto śledzi jego konto na twitterze to wie, że takie posty pojawiają się tam często

Jeśli myślisz, że oznaczenie profilu EA cokolwiek zmienia to się mylisz. Oni są oznaczani tysiące razy
dulux23 - @penknientyjerz: Każdy profil na temat fify trąbił o tym od 19:00, a taki D...

źródło: comment_bX8KSepqmBAxjAquevgFzUHttlE0jUPN.jpg

Pobierz