Wpis z mikrobloga

Czytam ciągle o wirusie , a tu jeb miałem wypadek na kolarzowce , bo facet wyjechał za szeroko na rowerowej... Musiałem uciekać więc odbiłem w lewo próbując go minąć, następnie uderzyłem w krawężnik wywaliło mnie jak serwery wykopu i porysowalem rower warty więcej niż zarobki programisty z wykopu:( Co najgorsze wynająłem go od Polaka pracującego na wyspie ... I co mu teraz powiem?
#wirus #majorka #zalesie #rower #kolarstwo #pytaniedoeksperta
  • 15
@Adrian090298: a z Tobą ok? Pewnie tak b martwisz się rowerem. Pewnie jakąś kaucję wpłaciłeś więc spodziewaj się, że Ci jej nie odda, druga srpawa jest taka, że jeśli to nie Twoja wina to nie powinieneś mieć czego się bać, chyba że dałeś #!$%@?ć sprawcy.
@nadsztygar: no sprawca poleciał jak mailem dać nie #!$%@? jak leżałem na asfalcie i jeczalem . A ten chłopak to ma na Majorce sklep rowerowy z opcją wynajmu znalazłem na google stwierdziłem po opiniach , że jest ok to biorę tam.
@Adrian090298 szkoda ze to w stolicy bo ja bedę na drugim końcu wyspy. Może tam ogarnę coś na miejscu. Na czuja jechałeś czy coś konkretnie miałeś ustalone do zaliczenia? Żarcie po trasie jest gdzie kupić?
Dziś ponad 100km po wyspie zrobione, ale to tak na luzie . Na Majorce byłem już z 5 razy w tym raz ponad miesiąc więc znam całkiem nieźle Palmę i okolice. Odnośnie jedzenia to jest sporo spozywczakow Lidl Eroski no i Mercadona taka hiszpanska biedra