Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie denerwują ludzie, którzy nie szanują innych. Zajmuje się korepetycjami. Przyjeżdżam do ucznia, dzwonię do dzwonka i czekam. Mijają 2 minuty i cisza. Dzwonię na telefon matki a ta "o zapomniałam Panu powiedziec, że tego dnia nas nie będzie, bo jedziemy na zakupy" Powiedziałem że mi się to nie podoba i proszę o zwrot za stracona godzinę (gdyby mnie uprzedziła, zarezerwowalbym ta godzinę komuś innemu) a ta do mnie żebym #!$%@?ł, bo skoro zajęcia się nie odbyły to za co ma płacić
#zalesie ##!$%@? #janusze
  • 24
@SzukamMirabelkiDoRozmowy: mnie najbardziej wku*wiają janusze co marzą sobie o max 25zł/h dla kretynobombelka "przygotowującego" się do matury

nawet 40zł/h jak na branżę, zwłaszcza w W-wie to stosunkowo mało, a ludzie zlewają jakby wykształcenie i umiejętności umysłowe nie miały żadnej wartości w przeciwieństwie do roboczej siły fizycznej

XX wiek dawno minął ups
To nie mów jej żeby sie #!$%@?ła, tylko to jej pokaż. Niech sie #!$%@? z jej zlotowkami. Znajdziesz sobie kogos a ona niech sobie szuka. Dziecko wszystko widzi i kiedyś jej odplaci.