Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania


No więc tak, trochę #przegryw here . W ubiegłym roku dopiero pierwszy raz zaliczyłem(22lvl) i jak do tej pory puknąłem 4 laski w tym jedną regularnie bo byliśmy fwb. I tu pojawia się mój problem bo żadna z nich ze mną chyba nie doszła. Jeśli chodzi o sprzęt to też słabo 14 z groszami a obwód 12-12.5. Z tą w fwb mi nawet powiedziała że palcami było jej przyjemniej niż fiutem. Powiem tylko że na początku znajomości z tą od fwb to była tak mokra że jak się całowaliśmy i ją mocno przycisnąłem do siebie to mi spodnie plamiła xd a po paru miesiącach to była sucha jak pustynia i bez nawilżacza nie szło się bzikać Jak doprowadzić kobietę do orgazmu małym członkiem? I jeszcze takie pytanie do ludzi w związkach jak wy się ruchacie po kilku/nastu miesiącach znajomości. Ja najdłużej byłem 3 miesiące i pod koniec to już mi się seks z nią znudził i nie nie było to tylko na misjonarza i spać.

#seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy samej penetracji baaardzo rzadko jest możliwa stymulacja łechtaczki i jest na to tylko jedna metoda. Zaś w punkt G łatwiej trafić palcem niż knagą. Od penetracji samej w sobie tylko niewielki procent różowych jest w stanie osiągnąć orgazm, najczęściej i tak jest to spowodowane małym oddaleniem łechtaczki od wejścia do pochwy, bardzo rzadko od stymulacji samego jej unerwienia (czyli penetracji sensu stricte, ruchem posuwisto-zwrotnym). Co nie zmienia faktu, że
@orgazm: To jest ten mięsień, który zatrzymuje oddawanie moczu. Zastanawiałeś się kiedyś, który to mięsień odpowiada za "zatrzymanie" szczania? Właśnie ten. Mocniej wyćwiczony jest też w stanie zatrzymać potok ejakulatu i opóźnić wytrysk dlatego tak często w #seks poleca się go trenować. Oprócz tego zaciskanie go jakby odwraca knagę do góry ()? Coś w tym stylu więc zawieś jakiś nwm ręcznik na knadze i traktuj jak sztange.