Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#miuipolska 20.1.21 w wersji poprawionej v3 się buduje, powinno trafić w ciągu kilku najbliższych godzin do ota i na serwery.
w V2 było naprawione trochę problemów które zostaly odkryte w ciągu ostatnich kilku dni + zaktualizowana apka Zdrowie i dodane Widevine L1 na Andku 10 dla RN7.
v3 naprawia safetyneta, który się popsuł po wgraniu v2.

Jak zauważycie jakieś bugi - proszę pisać, postaram się ogarnąć/podesłać, może uda się nawet rozwiązać (kolejna aktualizacja, o ile #xiaomi nas nie zaskoczy, za 2 tygodnie)

#miui

p.s. wracam po kilku miesiącach na wykop :)
  • 6
@Orjon_MIUI:
Nie wiem o których wiecie o których nie więc piszę jak leci.
hm, to tak na szybko jeśli można. Telefon mi 9t pro. kiedy włączam mapy google, przez kilkanaście sekund lokalizacja jest poprawna, a później "przerzuca mnie" blok obok, jakieś 15 metrów obok. i tak zostaje. I co chwila dokładność zwiększa się do chyba 40 metrów według google.,jednocześnie przez co gorzej działa nawigacja. Na globalu takie coś nie występowało.
I
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: L1 doszło z powrotem właśnie w .16 albo .21. Lagi w folderach - wiem, to prawdopodobnie kwestia wersji launchera z której korzystamy (Alpha) - team oczekuje na nowsza wersję. Reszta - zobaczymy.
@Orjon_MIUI: Cześć! Kilka miesięcy temu korzystałem z Xiaomi Redmi Note 7 z systemem operacyjnym MIUI 10 i miałem tam możliwość zaszyfrowania telefonu hasłem w taki sposób bym podczas uruchamiania systemu musiał te hasło wpisać. Aktualnie posiadam Xiaomi Mi 9 Lite i niestety takiej opcji nie widzę, a dodatkowo widnieje komunikat iż telefon jest już zaszyfrowany. Czy spotkał się ktoś z Was również z takim problemem?