Wpis z mikrobloga

@MisiekPrzerwa pytam bo niemowlak to i 8 miesięcy może mieć.

Mam teraz taką ponad miesięczną mirabellę w domu i teraz sprawdzają się książeczki i zabawki kontrastowe, smoczki, kocyk też spoko. Drewniana zabawką teraz się nie przyda w ogóle.

Macie może sklep toys r us? Tam są bardzo fajne kontrastowe zabawki z firmy Mom's, u nas ten królik pic rel to hit. Ale widzę że w smyku też są.

Zawsze możesz też postawić
@nama: @MisiekPrzerwa: potwierdzam, ten królik to mistrzostwo. Kocyk się przyda, paczka pieluch, pieluszki muslinowe. Butelki i smoczka nie polecam, bo nie wiadomo czy dziecko jest karmione z butli, a bez sensu żeby leżała.
Jeśli o ciuszki chodzi, to też bym nie szalała. Dostałam sporo ładnych dla dziecka, ale ich nie zakładam, bo stawiam na wygodę. U nas sprawdzają się tylko body, spodenki i pajacyk.
W Smyku są też fajne śpiworki
@CarycaMokregoSniegu z butelkami to różnie, ja karmię kp ale od kilku dni na noc mąż karmi butlą z moim mlekiem i super nam się to sprawdza. Ale fakt niektórzy w ogóle nie korzystają, chociaż ja uważam że dobrze mieć bo to taki bodziec żeby mama też czasem mogła wyjść z domu :D sama.

O śpiworek to dobra opcja, Kaja śpi z nami ale obok w tuliku Swaddle up i jeszcze zawinięta w
n.....a - @CarycaMokregoSniegu z butelkami to różnie, ja karmię kp ale od kilku dni n...

źródło: comment_kkeX7ONTApeS5XD3fspoLBSpGq7bangP.jpg

Pobierz
@MisiekPrzerwa: u nas szumis kompletnie się nie sprawdził, a z kolei u mojej siostry był niezbędny.
Przyszła mi do głowy jeszcze lampka, ja mam taką z projektorem i melodyjkami Chicco, włączam do zasypiania, ale średnio się nadaje do nocnego wstawania i przewijania, więc zamówiłam jakąś inną, zobaczymy, jak się sprawdzi.

@nama: o Popatrz, ja miałam Swaddle Up (teraz już jakieś randomy ze smyka) i faktycznie super się sprawdził, ale tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FenkSzui: nasz kochał się otulac przez pierwsze 2,5 miesiąca. A teraz zostałam z szufladą pieluch flanelowych xD Może w lato się jeszcze przydadzą, zobaczymy.
@nama hahaha typowy niemowlak jest typowy xD wiesz, u mnie w zimę też poliester był na propsie bo cieplutko, ale na wiosnę polubiła tkany :) u mnie tyle rzeczy nie podeszło królowej - szumis, grająca owieczka, karuzela, bujaczek. A największy fun ma z zabawy plastikową butelką, że ściągania skarpet z suszarki, i z magnesow na lodowce. Dobrze ,że większość zabawek dostała bo tak to pieniądze w błoto haha. No wielkie iks de
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@agataen: kurcze nie wiem dlaczego ale pierwsza suszarka jaka przyszła mi na myśl to była suszarka do wlosow, wyobraziłam sobie bobasa co zakłada i ściąga skarpetki na suszarkę do włosów i pomyślałam "kurcze, kreatywnie, tylko kto daje dziecku suszarkę do zabawy" I dopiero ogarnęłam ze o tą do ubrań chodziło xD