Wpis z mikrobloga

@Still22lvlCrock: ale co może co przełamać?

Bo patrząc logicznie na twoje zdanie wydaje się że chodzi o "czy kontakt z kobietą można przełamać tak bliskim kontaktem z kobietą", nie wiem czy rozumiesz co mam na mysli, a ale powiedz co przelamuje co bo nie ogarniam xD
  • Odpowiedz
@D3tox: diabelskie gadanie.
1. Trzeba szanować swoje ciało
2. trzeba szanować swoją psychikę
3. ryzyko zakażeń chorobami wenerycznymi, które nie zawsze są uleczalne mimo że piszą na necie, że niby są
4. prezerwatywa nie chroni w 100% przed chorobami
5. popatrzcie na mordy prostytutek na roksa. Jest tam dział "ogloszenia z widoczna twarza". Zobaczcie na te ryje i zobaczcie jakie one są smutne. Jaka głęboka rozpacz w oczach. A przecież niby
  • Odpowiedz
mieć seks tylko z dziwką to nadal #przegryw i to żadne osiągnięcie.


@Still22lvlCrock: ogólnie imho seks nie jest żadnym osiągnięciem, kto by to nie był. Natomiast zależy jaka to dziwka, jak ładna i robi dobrą robotę to zdecydowanie #wygryw.

Ruchanie #!$%@? jest niesamowicie przykre i żałosne.


@Greensy: dlaczegóż to?

trzeba szanować swoją psychikę


@Wykopowiedz: dlatego lepiej być sfrustrowanym prawixem i odmawiać sobie seksu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz: dlatego lepiej być sfrustrowanym prawixem i odmawiać sobie seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


życie w celibacie nie oznacza bycia sfrustrowanym.

ryzyko zakażeń chorobami wenerycznymi, które nie zawsze są uleczalne mimo że piszą na necie, że niby są


@Wykopowiedz: a cóż to za choroby?

kiła, chlamydia, borelioza, hpv, pasożyty to najpopularniejsze.
Kiłą możesz zarazić się już przez pocałunek. Tak samo przez oral bez prezerwatywy. A podczas
  • Odpowiedz
@TestoDepot: "dlatego lepiej być sfrustrowanym prawixem i odmawiać sobie seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)?"
Myślę, że większość przegrywow jest sfrustrowanych tym, że są samotni i nigdy nie byli w jakiejś relacji, niż to, że nie wsadzili penis into vagina. Przecież tu wystarczy masturbacja i popęd zostaje w jakiejś tam części zaspokojony.
  • Odpowiedz