Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślałem, że wymyślacie z tym całym #tinder #badoo założyłem, więc tam konta i jestem z szoku co tam się dzieje. Dziewczyny lekkich obyczajów i jeszcze teksty typu jak masz mniej niż 180cm to jesteś ofiarą. Sądziłem, że to bujdy. Byłem na tym dziadostwie z tydzień i żadna nie polubiła mojego profilu gdzie pisałem o swoich zainteresowaniach i ogólnie o sobie i o marzeniach. No i w ciągu tygodnia nawet się żadna nie odezwała, cóż może dlatego, że jako avatar ustawiłem sobie Niebieskiego Smoka, a moje pozostałe to lampard i wilk. Cóż liczyłem, że dziewczyny lubią tajemniczych... A tu tylko wygląd się liczy i nikt nawet nie czyta opisów. I nie pisałem o grach itp. tylko o podróżach, poezji, filozofii, historii, o miejscach jakie chciałbym odwiedzić o tym, że robiłem jako wolontariusz w schronisku i kocham zwierzęta i szukam po prostu miłej i spokojnej dziewczyny w moim wieku lub młodszej mam 24 lata, a tu nic. Do stałego związku (to byłby mój 1szy), który być może zmieni się w małżeństwo.
Cóz mogę się jedynie pochwalić tym, że jestem dobrym człowiekiem bo nie mam ani samochodu, ani pracy, mieszkam z rodzicami, jeszcze studiuję no i bądźmy szczerzy nie urosnę już, a mam 170 cm wzrostu. A dla #p0lki się nie liczy jednak to jakim się jest człowiekiem, a liczy się jedynie popularność/atrakcyjność. W realu z resztą też jest podobnie. Spotkałem może w życiu 3 wartościowe dziewczyny niestety 1 się wyprowadziła za granicę a 2 pozostałe już kogoś miały. Widzę też z resztą, że faceci są równie żałośni co kobiety. Zboczone i prostackie teksty, jednak imponują #rozowepaski co jest smutne. Ja nie mam zamiaru się jednak zmieniać. A podrywać w realu po prostu nie umiem bo jestem introwertykiem. A czas leci i wypadałoby w końcu znaleźć jakąś dziewczynę.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 25
  • Odpowiedz