Wpis z mikrobloga

Siemka snowboardowe świry. Chcę sobie zakupić deskę używaną burtona i pytanie czy nie bedzie problemu z wiązaniami bo mam wiązania Nitro Wizzard niby jest Stardard 4x4 ale słyszałem że są problemy właśnie z burtonem. Ktoś doradzi? #snowboard #burton
  • 4
@OLYON: Obadałem własnie na YT ten system EST i widze ze deska nie ma takiego rowka, więc podejrzewam ze ma zwykle wiązania. Tylko chodzi bardziej o rozstaw tych nagwintowań. Szwagier sobie kupił wiązania flow i próbował założyć na swojego rockera z burtona i dosłownie o milimetr nie szło skręcić wiązań. pomimo że talerzyki miały dużo otworów to ledwo pasowały na 2 śruby. Musieliśmy przyfrezowac talerzyki żeby na 3 śruby skręcić wiązania.
Dlatego pytam czy burton ma jakies swoje wymiary z czapy czy jak


@kosmoski10: Mówisz o takich zwykłych mocowaniach na cztery śruby? Ja mam wiązania Burtona i deskę GNU, przy mocowaniu trzeba było trochę cierpliwości, bo trzeba było dokładnie dopasować wiązania do dziurek, bo inaczej ostatnia śruba nie chciała się dokręcić, ale to jestem przekonana, że rozstaw śrub jest ten sam.