Wpis z mikrobloga

[PILNE!] Murzyn koszykarz #!$%@?ł się helikopterem. Wykopki, które słyszały o nim ostatni raz 15 lat temu w podstawówce, rwą włosy z głowy. Wszyscy dodają info do relacji na portalach społecznościowych i piszą do znajomych, żeby napawać się, że dowiedzieli się o wypadku pierwsi. Za dwa dni zapomną całkowicie o zmarłym murzynie i odpalą się jak znowu umrze ktoś znany. Koniec newsa.
Pobierz jutokintumi - [PILNE!] Murzyn koszykarz #!$%@?ł się helikopterem. Wykopki, które słys...
źródło: comment_BiexY6by4oTGF8rNGpg1MCHWYWvLKnIk.jpg
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 197
@jutokintumi: dla Ciebie murzyn dla kogoś mógł być idolem. Co by nie mówić rzuty z odskokiem tyłem do kosza za 2pkt to jego znak rozpoznawalny tak jak pajacyk Jordana. Fajny koszykarz na pewno status legendy, w popkulturze też znany no i ja osobiście szanowałem gościa za to że nigdy się nie sprzedał tylko całe życie w Lakersach grał. Szkoda chłopa jeszcze kilka lat temu coś tam grał w nba, a wczoraj
@jutokintumi: Rozumiem całkowicie Twoją frustrację. Jakbyś Ty się #!$%@?ła rdzewiejącym Tico, to poza piwnicznymi szczurami nikt by się nie zorientował. Ale są ludzie, którzy za życia inspirowali innych.

Fakt, moda na opłakiwanie gwiazd to szczyt ignorancji i pozerstwa. Powinnaś jednak wiedzieć, że Kobe zapisał się na kartach historii i jeszcze przez wiele dekad będzie wspominany przez komentatorów, młodzi utalentowani zawodnicy będą z nim porównywani i na pewno dalej będzie inspirować rzeszę
@CyrekLax: wow 2020 I ludzie odkrywają, że śmierć kogoś sławnego, idola i wzoru porusza bardziej niż śmierć zwykłej osoby o której nawet się nie słyszało. Nie jestem fanem koszykówki, jednak nazwisko Bryant znam bardzo dobrze i poruszyła mnie ta śmierć. Mogę sobie tylko wyobrazić co czują ludzie, którzy zarywali dla niego noce i cieszyli się każdym kontaktem z piłką. Wiadomo, że sporo osób wykorzystuje ten fakt do pozerstwa, jednak wiem, że