Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KRISSVector: Zazwyczaj dziewczyny mówiące takim drwiącym tonem (ad personam a jakże) mówiąc ze ktoś się nie zna na krwi która się rozpływa w majtkach (XD) bo nie miał nigdy dziewczyn (XD^2) gowno wiedza np o męskiej erekcji czy w ogóle męskiej seksualności, jak działa libido etc.

Zauważyłem to nie tylko tu. Ty masz wiedzieć wszystko o krwi menstruacyjnej i niuansach z nią związanych xD i nie tylko bo odsłaniasz się żeby
  • Odpowiedz
@Szalom: jak można zgwałcić mężczyznę z tego co wiem pytają najczęściej inni mężczyźni. Raczej każda kobieta wie czym jest erekcja i widząc spermę nie reaguje tak:(tu cytat z tego wątku)

"Każdy różowy wie co to wytrysk i jak widzi sperme na łóżku czy bieliźnie to nawet uwagi na to nie zwraca, bo wie że temat jest drażliwy. "

To i tak całkiem wysoki poziom, rownie dobrze różowe mogłyby się brzydzić spermy
  • Odpowiedz
@lama_lama: Jezu ten ruch okres positive to jest chyba, mimo olbrzymiej konkurencji, najdurniejszy wynalazek współczesnych feministek. Nikt nie mówi że macie się wstydzić, po prostu jest to kwestia intymna oraz nieestetyczna.

Nie każdy lubi widok krwii, szczególnie z miejsc intymnych, wy naprawdę tego nie rozumiecie, czy tylko udajecie żeby wysmarować ludziom w ryj waszą wymuszoną postępowość i niezależność?
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust:

Kazdy ma to gdzies, zrozum

Właśnie widać.
@wolny_kangur:

czy z obsmarkanym ryjem tez mozna chodzić?

Nie, nie można. W takich majtkach też się nie wychodzi na ulicę.
@Raffaello96: Spanie na plecach + okres. @Szalom:

gowno wiedza np o męskiej erekcji czy w ogóle męskiej seksualności, jak działa libido etc.


Przejrzyj moje wpisy, a wtedy dowiesz się, że ja nie jestem z tych, co "gówno wiedzą".

Ja tez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wap30: ale ja nie jestem w żadnym feministycznym ruchu ani w niczym takim. Nie uważam, że brak higieny jest okej, ale uważam, że kobiety nie powinny się wstydzić tego, że mają okres, bo to naturalna rzecz. Czasem mimo zachowania higieny zdarza się, że podpaska przecieknie przez co tworzy się widoczna plama krwi. Nie twierdzę, że należy się tym chwalić i wszędzie wykrzykiwać "patrzcie! Mam okres!", ale nie powinien to być powód
  • Odpowiedz