Wpis z mikrobloga

Zawsze kiedy ginie ktoś sławny uwielbiam oglądać festiwal żenady - komu bardziej przykro z powodu śmierci mega znanej osoby.


@jezus_cameltoe: Kolejny freethinker. Robią artykuły, bo Kobe był jedną z legend koszykówki, a wiele osób w PL jara NBA i są ciekawi co się stało. No i #!$%@? chłop zginął w katastrofie helikoptera, codziennie się to nie zdarza.

To że Ciebie to nie interesuje i masz w pompce śmierć jakiejś gwiazdy zza
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: Tajemnicą poliszynela jest, że 90% dziennikarzy, to coorwy o moralnosci szanownej pani stojącej przy drodze, albo i gorzej. Clickbaity, 2 zdaniowe gówno artykuły o niczym, czy właśnie żerowanie na takich dobrze klikających się tragediach. Artykuły o nim beda pojawiac sie jeszcze regularnie przez 2 miesiace, bo te hieny muszą wycisnac z tej tragedii ile sie da.
  • Odpowiedz
Kolejny freethinker


@venividi: co jest złego w patrzeniu na daną sprawę z innej perspektywy? Poza tym interesuje mnie ta sprawa w jakimś stopniu, też jestem ciekaw co było powodem katastrofy. Natomiast mój cynizm skierowany jest do sposobu żałoby w mediach, nie lubię go i nigdy nie lubiłem.
  • Odpowiedz
Natomiast mój cynizm skierowany jest do sposobu żałoby w mediach, nie lubię go i nigdy nie lubiłem.


@jezus_cameltoe: Robią tyle artykułów, bo to się klika. Dzisiaj wypadek Kobego jest najważniejszym newsem dnia (jak dotychczas), na dodatek nie znamy wszystkich szczegółów, a sprawa jest bardzo rozwojowa. Więc wszystkie portale informacyjne produkują o tym hurtowo artykuły, bo ludzie chcą mieć dostęp do najświeższych informacji na ten temat.

Co mają robić? Wrzucać przepis na
  • Odpowiedz
@mikeywwa czego nie wypada?

Krytykować festiwalu #!$%@? w polskich mediach?

Faktycznie zabroń wypowiadać się komuś na portalu ze śmiesznymi obrazkami bo przecież wszystkim musi być teraz tak przykro że zginął gościu o którego istnieniu większość sobie przypomniała wczoraj.
  • Odpowiedz
@AirKamilek: @sopelinho: to nie jest tak, że nagle mnie oświeciło - już od lat zauważam tę samą regułę: ginie ktoś sławny - zróbmy szopkę w mediach jaki był niesamowity. Pisałem o tym prawie za każdym razem ale pierwszy raz zrobiłem to za pomocą mema - widzę że DUPY ZAPIEKŁY SNOBÓW! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mikeywwa: Ale to nie chodzi o to ze przegryw i go dupa boli. W tej katastrofie zginela jeszcze corka Kobiego i inna 3-osobowa rodzina. O tych ostatnich juz sie praktycznie w ogole nie mowi. Media uwielbiaja sie tasowac do takich wydarzen. To dla nich prawdziwe zniwa. Ilosc klikniec sie zgadza i tylko o to w tym chodzi. Jezeli uwazasz, ze jest inaczej, to jestes naiwny.
  • Odpowiedz