Wpis z mikrobloga

#dirtrally #dirtrally2 #dirt4
No i mnie wciągnęło, od przypadkowego zainstalowania Dirt 4 i grania padem, do kopa w pysk po zainstalowaniu Dirt Rally i próbie grania na padzie tylnonapędowcem...kto wie ten wie:).
Zamówiłem Logitecha G29 i wajchę do biegów, przyjdzie za kilka dni, przez ten czas mogę grać na luzie w Dirta 4, ale postanowiłem popróbować jazdy w Dirt Rally 2(dwójka podobnież lżejsza do prowadzenia padem), nie grzebie już w ustawieniach czułości pada, fabryczne są OK, te magiczne setupy z sieci nie działają na mnie. Odpalam krótki odcinek: Descenso por Carretera na hiszpańskiej mapie na asfalcie, Fiat 131(jak na tylnonapędowca, to nie rzuca nim jak gestapo żydem) i próbuję raz za razem ścigać się z własnym cieniem, najbardziej mnie wkurza, gdy jest dłuższy prosty odcinek, chcę się rozpędzić by poprawić czas i hamując przed zakrętem znosi mnie na bok i już leci bączek:(, pewnie handlarz Mirek wykręcił ABSy. Ale powiem wam, jak się prześcignę o pół sekundy po 10 próbach, to jest naprawdę fajne uczucie:)
W gameplay'u z którejś gry widziałem Toyotę Celicę(chyba Szóstkę GT4), przypomnicie w której grze była ta Celica(gra relatywnie nowa, a nie z początku lat 2000)? A może to Mod był?
dzięki
RabarbarDwurolexowy - #dirtrally #dirtrally2 #dirt4 
No i mnie wciągnęło, od przypad...

źródło: comment_O9Wj2NbDuRuVx1ZGHs7KxTSJK4mnImDe.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Jeśli na asfalcie Cie zarzuca przy hamowaniu to masz coś nie tak z ustawieniami. Może być też tak, że powinieneś bardziej pulsacyjne hamować? A może zmniejsz siłę hamowania bo od razu Ci koła blokuje?
  • Odpowiedz
@Czill23: możliwe, bo to są auta historyczne, czyli jak depnę to się blokują, zobaczę, dzięki, a tak przy okazji zapytam wszystkich: co to znaczy Mirafiori? jest na spoilerze we fiacie 131, pamiętam ze Piotr Frączewski rapuje Mi Mirafiori w zabawnym kawałku "Sokół feat. Pono, Fred & Franek Kimono - W aucie" , pewnie Pan Piotr Barman na tym Dancingu miał Fiata i tam zapraszał klientki na "przejażdżkę";)
RabarbarDwurolexowy - @Czill23: możliwe, bo to są auta historyczne, czyli jak depnę t...

źródło: comment_4C1u0tulOJYaWWbnKnUncckMnpGtMkxh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz