Wpis z mikrobloga

#orzechowegraty part XXXII - PRS Custom 24

Piękne gitary, ta jeszcze była delikatnie modyfikowana (ramki przetworników <3). Jak większość PRSów brzmiała bardzo elegancko i uniwersalnie. Ten kolor w rzeczywistości był bardzo ciemny, bagienny.

Jeszcze raz polecam wszystkim fanom Gibsona ;)

#gitara #gitaraelektryczna
Pobierz
źródło: comment_FqIhC1yoHYDPbsh0mdeEVNI56GkSchPP.jpg
  • 4
@Orzeech: Ładne wykończenie.
W sumie, to muszę powiedzieć, że chyba sobie kupię Customa 24. Wprawdzie raczej jestem fanem superstratów, ale PRS już trochę za mną chodzi, choć z drugiej strony wywalić 10-12k peelenów na kaprys, to też trochę słabo...
Jednak te PRS-y mają w sobie coś, profil gryfu niby szeroki, ale wygodny, kształt mega ergonomiczny...

Jeszcze raz polecam wszystkim fanom Gibsona ;)

Nie znam Gibsona, który miałby start do jakiegokolwiek PRS-a
@Mr_Hand_of_Fate: To uderzaj do mnie jak będziesz chciał cu24, na pewno będzie bliżej 8 niż 10k. Chodziło mi że to trochę Gibson jeśli chodzi o to jaką muzykę się na nim gra, ale kompletnie inna jakość wykonania :)
Jest według mnie brzydszy, a ja jestem #!$%@? snobem :D
Oczywiście, to tylko część odpowiedzi. O ile do standardu pracy lutnika raczej nie sposób się przyczepić, to powiedzmy sobie szczerze: osprzęt w serii SE jest o wiele gorszy, niż w amerykańskich PRS-ach i mam na myśli choćby takie pierdoły, jak elementy mostka wykonane z Zn-Al, a nie z hartowanej stali, co oczywiście przekłada się dość mocno na żywotność. Sam nie miałem doświadczenia