Wpis z mikrobloga

27.01.2020 o godzinie 15:21 zostały skradzione mi narty VOLKL Racetiger 163C. Miało to miejsce przy kasach Czarna Góra Resort, przy wejściu do ski baru Przy Kolei. Narty z kijkami WEDZE (jeden skrzywiony) były oparte o stojak, tam gdzie je się stawia. Osobie, ktora je zabrała nie przeszkadzało, że miało to miejsce centralnie pod kamera. Wyraźnie widać na kamerze mężczyznę z plecakiem w czapce, które podchodzi do stojaka i bez zastanowienia zabiera kijki, a następnie narty. Byl z dzieckiem w jasnym stroju. Sprawa zgłoszona na policję. Za pomoc w odnalezieniu sprawcy przewiduje nagrodę.

Tel. 601 442 771

Proszę o udostępnienie. Zdjęcie nart poniżej.
#csiwykop
tadzio89 - 27.01.2020 o godzinie 15:21 zostały skradzione mi narty VOLKL Racetiger 16...

źródło: comment_8fZTLgFMXNc1sUj1LIcJRqoNnwhifcG8.jpg

Pobierz
  • 10
@tadzio89: To #!$%@?. Mam nadzieję, że się wypieprzy na stoku i rozwali obydwa kolana. Jednak w Polsce jak w tym powiedzonku dalej. Trzy dni temu wróciłem z nart we Włoszech i tam pełno sprzętu stało przy knajpkach czy przy wyciągu, kumpel deskę zostawiał na stojaku z butami bo jeździł na zmianę z nartami, nie chciało mu się dymać do samochodu i spoko nic nie zginęło. Trzymaj się Mirku, poprzegladaj OLXa lokalnego
Obstawiam lokalsa, wyczuł łatwy zarobek. Był w narciarskich butach? Druga opcja, ktoś skończył jazdę, wracał do domu i skubnął. Może w okolicy parkingu są kamery.