Wpis z mikrobloga

Pamiętacie laske Dawida Fazowskiego z #przezswiatnafazie która zostawiła go dla jakiegoś jutubera? Teraz ma 12k obserwujących na instagramie i wstawia tylko swój ryj zamiast jakichś ciekawych zdjęć.

Natomiast Fazowski siedzi gdzieś w Afryce i #!$%@? jak za dawnych czasów, stare odcinki wbijają po milion wyświetleń i wypuszcza nowe xD

@edit: do tego trzepie jawnie 14k pln/mc na patronite, a jeszcze niedawno był uberbiedakiem

#podroze #autostop
cameltoe - Pamiętacie laske Dawida Fazowskiego z #przezswiatnafazie która zostawiła g...

źródło: comment_2b6xocIB9FkQuVZZ2SYqElZtm5UqIBPb.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@cameltoe: toż to straszny tępak był, od momentu,kiedy ta jego cizia się pojawiła, przestałem oglądać fazowskiego. Teraz warto wrócić, jeśli czekałem na kolejne odcinki zanim pojawiła się ta szmula?
  • Odpowiedz
@Mephistoph: dojrzał chyba jak każdy, jego lekkomyślność mnie fascynowała, jak to można było je**ać to wszystko, spakować paprykarz szczeciński i pojechać... :) Może coś obejrzę, bo mam jako niesubskrybowany
  • Odpowiedz
@Gieforit: chyba twoim chwilom z chusteczką po robocie :P Gówno dawała, ograniczała fazę, tonowała, odcinki były z dupy. Byli bo byli, nie było wolnolotnych jazd fazowskiego, bo pchał obok siebie tępą baryłę, której pewnie i tak nie przeorał :P
Kiepski epizod jego podróż :) Ale jeśli wspominacie, że warto, to rzucę znów okiem! Gość mi imponował, głupotą przede wszystkim! d:
  • Odpowiedz