Wpis z mikrobloga

Janusz wpadł na pomysł, że aby nie podwyższać mi stawki godzinowej, będzie wpisywać mniej godzin w rachunkach zlecenia, by "zgadzało się" u niego wg stawki minimalnej, a u mnie kwota wg starej stawki.
Myślicie, że się bardzo oburzy jak wyjdę dziś po 5 godzinach mówiąc, że przyznane wynagrodzenie jest na x godzin, które właśnie się wyczerpaly? ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#januszex #zalesie
  • 123
@numer_rachunku_karty: miasto powiatowe, Polska B, tak się potoczyło; że skończyłam studia z jednej branży, nie lubię jej (tu może zakończmy wątek bez rozbijania się na „to po co je kończyłam”), a żeby iść na inne mgr z innej dziedziny na innej uczelni miałam kilkumiesięczną dziurę w życiorysie.
Ogółem potrzebowali tu osób z doświadczeniem w branży finansowej itd, ale tylu mieli chętnych, że wzięli inżyniera z zupełnie innej dziedziny XD Z jednej
@SVP1 ooo moja droga wyjdź w #!$%@? do domu po tych 5 godzinach. Frajer gra w #!$%@? to ty też przygraj. Pracuje 10 lat w jednej firmie, a jestem aktualnie na wypowiedzeniu, bo zmykam do Holandii. Firmie przed wyjazdem szykuje taką niespodziankę, że się zesrają jak będę odchodził. Kierownicy myślą że od roku walę w #!$%@? bawiąc się telefonem w pracy, a ja fotki robię i nagrywam filmiki jak to produkują towar,