Wpis z mikrobloga

Szukam inspiracji do misji na lighty na t55a.
Mam kólkowca 7 tieru, niedługo kupię VIII.
Mam Walker Buldoga i chciałbym spróbować go zmarkować, ale w razie czego do zakupu jest T49.
Mam też 13 90 i WZ.
Jak myślicie, którym najlepiej grać w kółko i liczyć, że siądzie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety czasy, gdy na tych tierach działała procho i e1 chyba już się kończyły.
#wot
  • 12
@wuju84: mam bodajże 93% moe na VII i te 8k, czy ile tam jest wydaje mi się super trudne na nim. Może Lynx lepiej, tam jednak jest opcja na X, to jest spory skok w puli hp.
@Karatte: Podziwiam, bo jedynym czolgiem lekkim z USA, który nadaje się do spotowania, jest premka T92 LT. :D W erze samochodzików reszta z nich się nie odnajduje w tej roli z racji braku dobrego camo. @kuraku: Kołowcami będzie najłatwiej zrobić większość misji od 1 do 14. Ale misje 15 na twoim miejscu bym tryhardował na amx 13 90. Pamiętam, że siadła mi na nim ostatnia misja koalicji na chimerę (8k
@kuraku: 13 90 sobie poradzi i z wyspotuj zniszcz arty - bo mgazynkiem szybko wykonczysz zanim ktos ci dobije
spota tez dobrze zrobisz a pod koniec bitwy wyjedziesz i dobijesz te 1500-2000

Oczywiscie standardowy zestaw pod misje. Siatka, lornetka optyka XDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: no ja skończyłem sobie 8 tier I dalej nawet nie idę, chyba gorszym pomysłem może być tylko robienie niemieckich lajtów ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ja ogólnie 15 na t55 zrobiłem Sheridanem na prokhorovce xD wszystkim się da, musi po prostu siąść.