Wpis z mikrobloga

I w tym wpisie widać rozdwojenie wykopków, widzisz chłopaka w damskich butach i za krótkich spodniach - hurr durr jak śmiesz się nabijać, mógłby ubierać na siebie nawet gówno jego sprawa co kto nosi

Ktoś wrzuca but dla przegrywow - hahah same zjeby w tym chodzą, mariusze po informatyce z dziewczym wąsem ale beka

I ogólnie to te buty są tragiczne i faktycznie dla typowego Mariusza, ale chce tylko zwrócić uwagę na
  • Odpowiedz
@Poches: ja już rozkminiłem. Jak będę kiedyś hiper biedny, to będę popylał w butach Quechua. Nie wyglądają tak strasznie, nieźle się trzymają i są tanie. Takiego czegoś za żadne skarby bym nie założył xd
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: dokładnie, znajomy. Ja zrezygnowałem z zakupów po tym jak 2 razy odrzucili reklamacje kozaków damskich z Lasockiego, nie były tanie jakieś 300-400 zł i jedna para 2 tygodniach noszenia przez różowa pękła podeszwa, reklamujemy i UJ uszkodzenie mechaniczne, reklamacja odrzucona. Nie chciało się mi z nimi #!$%@?ć. Za jakiś rok znów kupiła tam buty i po 2 miesiącach obcas się odkleil- reklamacja i odpowiedź że w sumie to źle chodziła
  • Odpowiedz
@Poches: pamiętam jak w zeszłym roku byłem trochę na bakier z kasą i kupiłem sobie jakies niby adidasy z deichmanna. Wiedziałem, że na wiosnę będę musiał sobie kupić nowe buty, ale nie spodziewałem się, że po miesiacu zrobi mi się wielka dziura w podeszwie XDDD od tej pory wolę nie oszczędzać na butach i mieć spokój na dłuższy czas
  • Odpowiedz