Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych, co już są za Android Sagą, czy po za główną fabułą jest coś ciekawego do robienia? Staram się robić wszystkie poboczne na bieżąco ale


Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie, że poboczne misje są nudne, powtarzalne, z jednym schematem, poleć, przynieść/pobij i z głowy, dość często mocno przekoloryzowane. Czy później się rozkręci czy nadal to będzie storyteller z elementami bijatyki? Bo jeśli nic się nie zmieni, to lecę z fabułą do końca i wtedy dopiero ogarniam tablicę społeczności wraz z tymi przeciwnikami co się świecą na czerwono jak ZSRR na mapach xD
#dbzkakarot #dragonball
  • 7
@mydlina: Gra pod tym względem leży i kwiczy. To jak niektóre sceny zostały odwzorowane woła o pomstę do nieba. Osobiście jestem zawiedziony produkcją, a nie powiedziałbym że miałem wygórowane oczekiwania.
@Slought: no to fakt, też strasznie dużo pozytywów o tej grze słyszałem po premierze, więc stwierdziłem, że spróbuję, a tu dostaję w sumie przeciętną grę, 0 voice actingu (tak naprawdę tylko w fabule to mamy), główny wątek zrobiony na szybko, po łebkach, pominiętych wiele szczegółów, które dawały smaczek, jeśli chodzi o muzykę to też mam mieszane uczucia, fajnie, że dali kilka pierwotnych utworów z anime, gdzie fajnie wkomponowali, że aż ciary