Wpis z mikrobloga

#lego Mireczki, mam maly dylemat - czailem sie na Bugatti Chiron 42083, ale poogladalem troche video i porownan, i tak sobie mysle, ze nie jest za bardzo wart swojej ceny €270 w stosunku do liczby czesci/wielkosci; zamiast tego chce kupic LEGO 42110 Technic Land Rover Defender za €162 i LEGO 42096 Technic Porsche 911 RSR za €133.

Mondra ta decyzja?
  • 11
  • Odpowiedz
@Smythsik: nie mondra. ja bym kupił lego friends i lego duplo.
Panie, kupuj co chcesz! :D Mnie osobiście Chiron się nie podoba, ale jak zobaczyłem, że nowy supercar to lambo to serduszko szybciej zabiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@liga: Nie kus mnie tu Lego Friendsami xD
Nastepna w kolejce jest ta mala ISS, a Lambo naprawde bedzie fajne, 2020 bedzie dobrym rokiem dla Lego (òóˇ)
  • Odpowiedz
@unstyle: @Qullion: Sklep mam 10 minut od domu, i mam 10% znizki, na BrickShop.eu jest najtaniej, ale z przesylka €20 wychodzi €10 roznicy, wiec ¯\_(ツ)_/¯ A chce sobie na weekend wziac - ale dzieki za info!
  • Odpowiedz
@Smythsik: dałem za 42096 niecałe 90€ w przeliczeniu i to jest dobra cena, więcej bym nie dał i też ci polecam poczekać lub kupić coś innego. 42082 to lepszy wybór, 42083 drogo, ale powinieneś się zastanowić czy go nie kupić.
  • Odpowiedz
@Smythsik: Porshe super się prezentuje na regale w pokoju a składania tez jest trochę sam bym kupił ale trochę mnie nie stać i nie jestem mega fanem technic wole creatory experty
  • Odpowiedz