Wpis z mikrobloga

Nie pozdrawiam wegan którzy poprzez swoje przekonania zmusili stacje krwiodawstwa w Szczecinie do zmiany w bufecie. Teraz zamiast porządnej buły z szyneczka, sałata i innymi dobrociami trzeba się zadowolić jakimś ciastkiem z Belvity, bo jakiś Alanek z Julką brzydzili się zjeść porządne śniadanko. (°° Info, że to przez wegan, wiem od tamtejszych pielęgniarek. Zepsuliście ostatnie porządne krwiodawstwo. () #weganizm #krwiodawstwo #szczecin
  • 117
  • Odpowiedz
@whocaresaboutlogin: niestety osób robiących ideologię z żarcia zdaje się przybywać. A raczej są coraz głośniejsi, silniejsi, radykalni i bezczelni. Włamy na farmy w USA coraz częstsze i większe. W Polsce wręcz masowo płoną ambony myśliwskie. Nic mi do cudzej diety, ale jak ktoś będzie robił ze mnie mordercę, bo zeżarłem świnię i domagał się sztucznego podnoszenia cen mięsa (vide doktorka Spurkini) i wymuszał swoje wegańskie pierdy na miejscach, które powinny być
  • Odpowiedz
@whocaresaboutlogin ja na twoim miejscu bym poszedł do kogoś wyżej i wprost bym powiedział "nie ma mięsa, to niech ludzie zdechną ja więcej krwi nie oddam. Niech weganie oddają" nawet jeśli tak nie myślisz. #!$%@? nawet takiego miejsca nie uszanują
  • Odpowiedz
Info, że to przez wegan, wiem od tamtejszych pielęgniarek.


@whocaresaboutlogin: XD

- obetnij budżet na posiłki dla krwiodawców
- kanapkę z mięsem zamień na ciastko za złotówkę
- wszystkim powiedz że to przez wegan
- ???
- ¯\_(ツ)_/¯

Zatrudniłbym szefa tego RCK na szefa publik-rilejszyns mojej firmy. Geniusz.

A tak serio to przestań tam krew oddawać i napisz pismo do dyrekcji że to przez gównoposiłek który serwują po oddaniu krwi zamiast
  • Odpowiedz
białe pieczywo, najtańsza wędlina i kawałek sałaty od jakiegoś znajomego Janusza, któremu nie zeszło

porządne śniadanko


a wy dalej że testo tylko trolował i nie uważał tak na serio
  • Odpowiedz
#!$%@? kiedyś to się chodziło, porządna mięciutka buła z szyneczka sałatą ogórkiem majo i keczupem, a w dodatku dobra kawa. Teraz to te ciastka lądują w śmietniku, aż się krew kwasi.
  • Odpowiedz
@L3gion: osoba, która powiedziała, że musi być bezmózgiem osoba, która powiedziała na jedzenie mięsa że je padlinę ma 100% szans na bycie bezmózgiem także wśród osób, które nic nie mówią.
  • Odpowiedz