Wpis z mikrobloga

Przybywa dzbanów, którzy myślą, że "Polska to bardzo rozwinięty kraj" xDDD
Nie brakuje ich również na wykopie.
Każdy kto opuszcza czasem swoją piwnicę, może się przekonać, jak biedacki i zacofany pod wieloma względami kraj kryje się pod fasadą wyremontowanych niedawno ulic i dworców za unijne pieniądze.
Oto kolejny z takich powodów.
"Tak się kończy brak wyobraźni" - podsumowały kradzież sieci trakcyjnej Koleje Śląskie xD
Otóż nie. Złodziej, który kradł trakcje, prawdopodobnie doskonale umiał sobie wyobrazić, na co wyda zarobione pieniądze. Co go obchodzi, że pociągi będą stać? xD
Co wy myślicie, że złodziej który planuje taki skok który da mu 15-20k czystego zysku, nagle pomyśli sobie, "ajjjjjj, wyobraziłem sobie! Pociągi będą stać, ludzie nie dojadą na czas :(( Kurczaki, wiesz co Zbyszek, jednak odwołujemy jumę. Idę do Biedronki na kasę robić za 2000/msc".

Nie jest to żaden "brak wyobraźni", tylko państwo ulepione z gówna, które nie jest w stanie dojść do tego, kto kradnie sieci trakcyjne i gdzie je sprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jakby chodziło o kradzież bułki ze sklepu.
I w ogóle - "kradzież sieci trakcyjnej" xDDDDDDDDDD W jakim miejscu w cywilizowanym świecie coś takiego występuje, no powiedzcie mi. W Polsce nawet nie da się tego na uchodźców zwalić.

#polska #jakwlesie #pkp
bolo1 - Przybywa dzbanów, którzy myślą, że "Polska to bardzo rozwinięty kraj" xDDD
N...

źródło: comment_MUYBHt0HINfrKDQbXrCkU4KqswfXnVPD.jpg

Pobierz
  • 13
@bolo1: To fakt, jak starałem się znaleźć dowody na swoją tezę to znalazłem po angielsku jakaś pracę naukową o tym, już myślę super dowód, a tam analiza wielu kradzieży gdzieś w Polsce xd
@Kotniepies: Znaczy co tym wypustem na temat moich rzekomych wycieczek sugerujesz? Że na całym świecie normalką jest kradzież trakcji, otruwanie i okradanie ludzi w turystycznych centrach miast w wyłudzalniach udających "kluby", branie kredytu na cudze dane, umieranie na korytarzu szpitalnym, zwożenie toksycznych śmieci z całej Europy i bezkarne ich podpalanie, masowe oszustwa na każdym kroku - i wiele, wiele innych elementów codzienności Polski?

No to ci powiem że jesteś w GRUBYM
No ale to jest właśnie przykład takiego współczesnego polackiego dzbaństwa. "Jesteśmy zajebiści, a to jest normalne, wszędzie tak jest".
Nie, nie wszędzie :)
@bolo1: wszędzie jest świetnie tylko w Polsce #!$%@?,owo to teza ludzi którzy byli na tygodniowej wycieczce w Niemczech i po powrocie tak się zachłysnęli dobrobytem, że pozapominali niektórych słów po polsku xd No ale wiadomo przecież za granicą nie kradną, nie oszukują, nie gwałcą, strzelanin nie ma, oszustw ani wyłudzeń też...Już się nie mogę doczekać odpowiedzi "no też są...ALE JAK PORÓWNASZ SKALĘ ZJAWISKA W POLSCE"...