Wpis z mikrobloga

a no więc w ostatni łikendzik też ofc byłm
i w poprzedni i jeszcze poprzedni i ogólnie od czasu ostatniego łyżwowpisu co tydzień regularnie xd
eh za każdym #!$%@? razem spóźniam się niestety kilkanaście minut ;///
tym razem przez to że chciałm chyba cycki zrobić przed pójściem i jak skończyłm to już za późno było żeby zdążyć \;

z takich dziwnych rzeczy to
1. jak sb jechałm tyłem co niestety robię dosyć powoli to jakieś dwie julki nadjeżdżały z obu stron i zamiast normalnie mn wyprzedzić to tuż przede mn złapały się za ręce i zaczęły je unosić nade mn a ja przykucłem i zrobiliśmy taką dziwną akrobację ¯\_(ツ)_/¯ tzn potem jak je widziałem to też jechały za rękę ale w tamtym momencie akat nie i mogły teoretycznie mn wyprzedzić w ten sposób zamiast się łapać tuż przed
i nwm czy to #wygryw czy wręcz przeciwnie bo np chciały w ten sposób ponabijać się z mojej karłowatości <180 #przegryw
2. dwa tygodnie temu jakaś gimbo czy tam licbusiara ewidentnie na mn zerkała jakiś czas w pewnym momencie i dzisiaj w sensie w ndz trch też
i znowu nwm czy #wygryw bo np podobały jej się moje cycki albo zakola czy cokolwiek czy też #przegryw bo nie mogła się nadziwić nad #!$%@?ścią mojego ryja i ją to fascynowało w jakiś sposób

zakompleksiona #!$%@? społeczna here
nk ktoś bardziej into #logikarozowychpaskow #rozowepaski mi podpowie interpretację najbardziej prawdopodobną

#lyzwowpis #simsowpis #gownowpis #bloglajfstajlowychodtoka #chodtokowypamientniczek
Chodtok - a no więc w ostatni łikendzik też ofc byłm
i w poprzedni i jeszcze poprzed...

źródło: comment_llRJq8TxSbDXJmHqbDcEvpRBvlNS7JK1.jpg

Pobierz
  • 4