Wpis z mikrobloga

7vs7 dac każdemu x tier co może się stać źle?

Ręce opadają mi, na 16 bitw wygrałem dwie. Cały czas trafiają mi się takie ameby w teamie ze aż nie wieżę że tacy są w tej grze. Cały czas drużyna przeciwna raszuje nas bo nasza drużyna jeździ gdzie chce. Jakim trzeba być ulomnym aby nie zrozumieć że w tym trybie trzeba się trzymać razem!
Pierwszy dzień ok nowy tryb może ktoś nie wie o co chodzi no ale dziś to już powinni ci ludzie ogarnąć jakieś podstawy A nie biorę e100 i jadę lasem na malinowce wtf

Jak sobie radzicie z irytacja jak gracie z takimi amebami ?

#wot #worldoftanks
  • 16
@Sm3rf1k do deza ale mam wrażenie że do niego dołączyli same ameby gdzie kartofle mają więcej rozumu. Non stop walcze z drużyną skila i tam goście mają i tanki ebole czify super konie 907 260 A u mnie to mix is7 ob140 jeszcze ten co za friko jest. Nie miałem w teamie jeszcze goscia w czifie i raz miałem 260. Denerwuje mnie to bo później patrzę koleś na wuzecie 11 strzałów 2
@GhostTrick
@GhostTrick ogólny mam niecałe 53 ale gram zawsze solo bez plutonow, danie dupy w tym trybie jest według mnie bardzo ciężkie bo ja gram ruskimi ht, więc jadę w okolice capa i w zależności od sytuacji jak jestem sam to dekapuje albo dobijam lufy jak widzę że team capuje to albo z nimi capuje albo ich oslaniam, na capie zaslaniam moich sojuszników (jak mam hp) jak widzę że ktoś z mojego