Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz może ktoś pomoże

Szukam podkładu który wyglada naturalnie i nie zmienia koloru/nie złazi po kilku godzinach i co bardzo ważne nie wlazi w zmarszczki - nie to ze mam wiele ale czesto znajduje odbity podkład ba czole po tym jak zmarszczylam brwi wcześniej XD i wyglądam jak debil

Nie musi kryć zajebiscie, średnie wystarczy. Fajnie jakby był jakiś jasny neutralny/żółtawy w palecie

Cena nie gra roli, ale jak ma być droższe od estee lauder double wear to już wole DW kupić XD

#kosmetyki #makijaz
  • 20
@PaulStanley: używałam healthy mix serum, ma super żelową konsystencję, jest też dość lekki, więc nie gromadzi się w żadnym miejscu, ale też przez to nie utrzymuje się w identycznej formie przez cały długi dzień:)
@PaulStanley: healthy mix jest spoko, nie będzie się raczej rolował i wygląda naturalnie, ale jak dla mnie to krycie ma bardzo średnie :/ jeśli nie masz problematycznej skóry, to będzie jak najbardziej okej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nvrmnd: @PaulStanley: ojej ale ja się mega z tobą zgadzam. Ile unikałam minerałów bo myślałam, że przez swoją konsystencję będą mi podkreślać zmarszczki i załamania skóry. Jakiś czas temu miałam pod ręką podkład z AM, pomalowałam się nim i szok. Piękna, ujednolicona cera, nie wchodzi w zmarszczki. Wiadomo, że zbiera się w załamaniach skóry zwłaszcza, że ja nie używam pudru bo czuję się wtedy źle. Ale nie ma porównania z
@PaulStanley: Wypróbowałam całe mnóstwo z różnej póki ale najlepszy jest Lirene nature matte fluid matujący Karmel14, w tubce. Nie zapycha, kryje, nie jest ciężki, nie wchodzi w zmarszczki i zakrywa wszystkie niedoskonałości, przy tym skóra sie nie świeci, jest matowa ale czuć że dobrze nawilżona. To kosztuje 15 zł, spróbuj. Ten kamel wcale nie ejst ciemny, stosuję go także w zimie, cały rok i od wielu lat. [https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49673,lirene-dermoprogram-nature-matte-fluid-matujacy-nowa-wersja.html](