Wpis z mikrobloga

316747,61 - 12,22 - 15,01 = 316720,38

wczorajsze rytmy 15x(200/200) - dość ciężko się biegło, ale w sumie wszystkie równiutko w tempie 4:00/km, więc spoko

i dzisiejsze wybieganie - wybrałem się na wycieczkę na kopce i wreszcie pobiegać po lasku wolskim. wyszło 300m w górę, więc jak dla mnie super wynik. trochę asfaltu, szutru, trochę błota - generalnie bardzo fajnie, będę robił tę trasę co jakiś czas. nogi strasznie ciężkie po wczoraj - już pierwsze kilometry wchodziły sporo powyżej 6:00/km

mam pytanie do tagu #bieganie - jak czyścicie buty? w ostatnią pogodę i dzisiejsze błoto ubrudziłem dwie pary, o ile stare Hoki bym jeszcze przebolał, bo mają 800 km na liczniku, o tyle boję się trochę prać pegasusy...

miłej soboty mireczki i mrabelki!

#sztafeta #ruszkrakow

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 7
@blazko: no ale teraz mam całe w błocie Hoki, z niebieskich zrobiły się szare. a nowiutkie pegasusy katowałem w deszczu i są czarne zamiast zielonych :D też generalnie raczej nie czyściłem, ale teraz wstyd w nich wyjść :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@timeless: wodą ciepłą lej od ŚRODKA to syf wyjdzie z siatki na zewnątrz.
A pralkę znoszą spoko, 30C na 30min bez obaw. Tylko włóż z nimi coś do bębna, jakieś szmaty czy stary ręcznik. No i bez proszkow, tylko mydło czy coś