Wpis z mikrobloga

#rozbiorka71

Jestem na tagu perfumy już przez 3 miesiące. Przez ten czas kolekcja urosła już do takich rozmiarów, że trzeba ją trochę odchudzić (żeby zrobić miejsce na kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Zapraszam więc do mojej rozbiórki. Na ten moment interesuje mnie tylko odbiór osobisty we Wrocławiu. Zamówienia realizuję tylko do 5. lutego, a później po 24. lutego. Chętnie przyjmę odlewki perfum z mojej listy życzeń.

Flakony
Zara Scent #1 - 99/100 ml - 40 zł
Podobno są podobne do Le Labo Santal 33. Pachną skórą i fiołkowymi liśćmi. Całkiem przyjemne. Bardzo dojrzałe.
Zara Scent #3 - 99/100 ml - 35 zł
Jest to taki kremowo-cytrusowo-lawendowy zapach. Nie spotkałem perfum do których mógłbym je porównać.
Cuba Paris Cuba Royal - 88/100 ml - 15 zł
Cuba Paris Cuba Prestige - 74/90 ml - 10 zł
Coty Aspen For Men - 116/118 ml - 20 zł (brak pudełka)
Yves de Sistelle Ivanhoe - 98/100 ml - 30 zł (brak pudełka)

Odlewki (minimum 10 ml; buteleczka 3 zł niezależnie od rozmiaru)
1) Adnan B. Ambre Noir - 1,00 zł/ml
2) Swiss Arabian Shaghaf Oud - 1,00 zł/ml
3) Jil Sander Sun Men - 0,70 zł/ml (będę miał najwcześniej we wtorek)
4) Banana Republic 78 Vintage Green - 1,40 zł/ml
Świetny świeży zielono-figowy zapach. Podoba się chyba każdemu. Super wybór na lato.
5) Ferrari Bright Neroli - 0,90 zł/ml (będę miał najwcześniej we wtorek)
6) Nautica Voyage - 0,35 zł/ml (będę miał najwcześniej we wtorek)
7) Yves de Sistelle Chess Club - 0,70 zł/ml
Budżetowe perfumy inspirowane Mugler Pure Havane. Strasznie popularne. Niestety zniknęły ze sprzedaży w listopadzie. Moim zdaniem nie pachną dokładnie tak jak oryginał. Zamiast wiśni mamy tu bardziej takie suszone owoce. Niemniej są to bardzo dobre i trwałe perfumy. Szczególnie w tej półce cenowej.
8) Reyane Tradition Insurrection II Wild - 1,40 zł/ml
Tak jak przypadku Chess Club mamy tu klona Pure Havane, ale tym razem uczeń dorównał mistrzowi. Od oryginału może je delikatnie różnić to, że skręcają bardziej w stronę słodką, podczas gdy Pure Havane są troszkę bardziej tytoniowe. Mi osobiście Insurrection II Wild podoba się bardziej. Jeśli chodzi o trwałość to jest bardzo dobrze - po 8 godzinach na uczelni dalej je na sobie czuję, zaś na szaliku pozostają przez 2 tygodnie.
9) Cuba Paris Cuba Gold - 0,20 zł/ml
Najpopularniejszy klon JPG Le Male. W porównaniu do oryginału jest tu więcej lawendy niż wanilii. Kombinowałem trochę z warstwowaniem Cuby z Lomani Essential, zeby uzyskać więcej wanilli i powiem wam, że pierwsze efekty są obiecujące.
10) Lomani Essential - 0,45 zł/ml
11) Zara Vibrant Leather EDP 2019 - 0,80 zł/ml
12) Zara Noble Palo Santo - 0,80 zł/ml
Kumkwat, dużo pieprzu i drewno Palo Santo. Jedne z najoryginalniejszych zapachów Zary. Bardzo dobra projekcja i trwałość.
13) Zara 9.0 - 0,70 zł/ml
14) Zara Gourmand Leather 2019 - 0,70 zł/ml
15) Zara Scent #1 - 0,50 zł/ml
16) Zara Scent #3 - 0,45 zł/ml
17) Coty Aspen For Men - 0,30 zł/ml
18) Yves de Sistelle Ivanhoe - 0,40 zł/ml

Gotowe dekanty (szkło oczywiście wliczone w cenę)
19) Bentley For Men Absolute - 9 ml - 12 zł
Świeżo ścięte drzewo zamknięte w buteleczce. Bardzo ciekawy zapach.
20) Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme - 5 zł
21) Lalique Encre Noire - 10 ml - 10 zł
22) Lalique Encre Noire A L'Extreme - 10 ml - 12 zł

Mam też do sprzedania olejki GO ( #genericoils ). Są to klony znanych perfum sprzedawane w postaci olejków zapachowych do rozcieńczenia spirytusem. Kupowałem je od mirka pawelwojciech, którego rozbiórki olejków cieszyły się taką popularnością, że chłopak otwiera sklep. Źródło jest więc sprawdzone przez dziesiątki użytkowników, a zapachy są bardzo podobne do oryginałów.

Olejki GO
23) Tom Ford Tobacco Vanille - 8 ml, olejek:spirytus 1:6 + 0,2 ml gliceryny - 6 zł
24) Tom Ford Tobacco Vanille - 8,8 ml czystego olejku - 20 zł
25) Tom Ford Tuscan Leather - 50 ml, olejek:spirytus 1:4 + 0,5 ml gliceryny - 30 zł

Zdjęcia flakonów i dekantów znajdziecie w komentarzach.
Pobierz Derrin - #rozbiorka71 

Jestem na tagu perfumy już przez 3 miesiące. Przez ten czas...
źródło: comment_TxdpWNECDKGqDNNKi8pEaboosU3raMJu.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Derrin: miałbym do odstąpienia odlewki hommage a l'homme i mutamayez a - tyle z twojej listy życzeń, zapraszam na PW może jeszcze coś dogadamy dodatkowo :-) wrocław here i akurat pewnie w niedzielę mnie przywieje na psie pole, więc moglibyśmy Dobić targi przy okazji :-)